Makijaż Taylor Swift - zrób go i poczuj się jak gwiazda! [ WIDEO ]

2020-05-06 15:23 PO
Taylor Swift w 2020 roku
Autor: Invision/Invision/East News

Taylor Swift pokazała się w szalonym makijażu na swoim profilu na Instagramie! Odtwarzamy look celebrytki w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl i pokazujemy jak wykonać go krok po kroku! Dołącz do nas i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Taylor Swift nie zajmuje się w życiu branżą makijażu, ale z pewnością jest postacią, która dla wielu osób stała się wzorem do naśladowania, a wszystko za sprawą światowej kariery, którą osiągnęła oraz niebywale dużego talentu wokalnego, który towarzyszy jej od dziecka. Popularna piosenkarka, która w głównej mierze jest idolką dla większości młodszego pokolenia jest fanką naturalnego wyglądu i typowego makijażu. Jednak, jak zdradza jej konto na Instagramie romansuje ona często z czerwoną szminką, a w ważniejszych chwilach swojego życia sięga po odważniejszy, wieczorny look. W nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl odtworzyliśmy makeup Taylor Swift, który zdecydowanie wyróżnia się na tle wszystkich innych stylizacji urodowych, w których możemy ją zobaczyć w sieci. Dynamiczne połączenie kolorów, które w całości tworzą niecodzienny zestaw już pozwalają Taylor wyróżnić się z tłumu. Zostań z nami i powtórz ten makijaż krok po kroku!

Taylor Swift - makijaż na Instagramie

Taylor Swift opublikowała na swoim profilu na Instagramie popularne w dobie internetu selfie, na którym możemy zobaczyć ją w dość niecodziennej odsłonie. Do wykonania tego makijażu przydadzą ci się wszystkie podstawowe kosmetyki, a najważniejszymi bohaterami będzie niebieski cień, granatowy eye-liner, lub miękka kredka, a także czerwona, błyszcząca pomadka!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Earring said SMILE but I stay smirking. 😏 Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)
Makijaż Taylor Swift! Zrób go i poczuj się jak gwiazda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze