Majówka 2021 - załamanie pogody w Polsce! Będzie grzmiało i lało

2021-04-29 15:05 Adam Bysiek
burza
Autor: pixabay.com

Majówka coraz bliżej. Jaka będzie pogoda? Prognozy sprawdza wiele osób planując długi weekend. Niestety wszystko wskazuje na to, że majówka 2021 sporej ilości Polaków upłynie pod znakiem załamania pogody. Prognozy długoterminowe powoli okazują się trafne, a wynika z nich, że w wielu regionach naszego kraju zagrzmi, a co za tym idzie będzie również padać. Synoptycy nie pozostawiają złudzeń - najbliższy majowy weekend w wielu miejscach Polski będzie deszczowy. Sprawdzamy, gdzie będzie najładniejsza pogoda! Są na szczęście miejsca gdzie słońca brakować nie będzie.

Majówka 2021 - pogoda na długi weekend to coś co interesuje wiele osób. Jeśli planowaliście wyjazd w najbliższy weekend z okazji majówki, to koniecznie sprawdźcie najświeższe informacje pogodowe jakie dla Was zebraliśmy. Pogoda w weekend majowy 2021 będzie w wielu miejscach niepewna, a gdzieniegdzie mogą nawet pojawić się burze. Majówka 2021 i załamanie pogody w Polsce, to już niemalże pewne. Znamy już dokładne prognozy pogody na najbliższe dni. 

Majówka 2021 - załamanie pogody w Polsce

1 maja 2021 roku będzie ciepły i słoneczny jedynie w północnej części kraju. Słońca nie zabraknie na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim, tutaj również termometry wskażą od 10 stopni w Trójmieście do nawet 14 w Szczecinie. Nieco inna sytuacja pogodowa będzie w Polsce centralnej, tutaj należy spodziewać się zachmurzenia i temperatur rzędu od 14 stopni w Łodzi, po 15 w Warszawie. Na brak słońca 1 maja 2021 roku nie będą narzekać mieszkańcy Polski południowo zachodniej. Tu będzie ciepło, bo aż 16 stopni. Niestety sytuacja ta ulegnie zmianie już 2 maja, ponieważ te tereny naszego kraju znajdą się pod grubą warstwą chmur, z których na pewno będzie padać deszcz.

Majówka 2021 - najlepsze piosenki na długi weekend

Majówka 2021 - pogoda 2 i 3 maja 2021 roku

Majówka 2021 - wiemy już ponad wszelką wątpliwość, że załamanie pogody nastąpi 2 i 3 maja 2021 roku. Niestety te dni w całej Polsce będą deszczowe, a na mapach pogodowych na próżno szukać miast, których mieszkańcy będą liczyć na to, że dotrą do nich promienie słońca. W całej Polsce spadnie również temperatura do 10 stopni w Polsce centralnej i 11 na południu i północy naszego kraju. Meteorolodzy ostrzegają przez lokalnymi burzami - te wystąpić mogą w niedzielę 3 maja 2021 na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim. 

Najnowsze