Major Lazer kończą działalność? Diplo: 'Mam robotę przy innych projektach'

2018-10-01 11:15
Major Lazer kończą działalność? Diplo - 'Mam pracę przy innych projektach'
Autor: fot./screen/youtube.com/Major Lazer Major Lazer

Trio Major Lazer jest uznawane za jeden z najciekawszych projektów muzycznych ostatnich lat. Teraz okazuje się, że mogą niedługo skończyć działalność! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Major Lazer kończą działalność? To wynika z wywiadu, którego udzielił ostatnio Diplo, czyli jeden z założycieli projektu. Major Lazer zaczęli tworzyć w 2008 roku. Wydali 4 płyty, a na koncie mają takie hity jak Lean OnLight It Up czy Be Together. Informacja o zakończeniu działalności to dla wszystkich fanów szok!

Avril Lavigne śpiewa o swojej chorobie. Ta piosenka wzruszy was do łez!

Nowa płyta Major Lazer będzie ostatnią?

Major Lazer tworzą Jillionaire, Walshy fire i Diplo. Ostatni z nich udzielił niedawno wywiadu w magazynie Complex. Muzyk zdradził, że w 2019 roku ukaże się nowy album Major Lazer, ale... będzie to prawdopodobnie ostatnia płyta formacji.

Wielki HIT ocenzurowany na YouTube?! Kończy się w dziwnym momencie

Wszystko przez to, że Diplo zaangażował się w wiele innych projektów. Pracuje też nad solowym materiałem. Muzyk wyznał, że nie jest w stanie koncertować z Major Lazer.

Mam robotę przy innych projektach. Wszystkie mają się ukazać mniej więcej w tym samym czasie.

Na pytanie, czy to oznacza koniec Major Lazer odpowiedział:

Myślę, że tak. Mam inne projekty, takie jak współpraca z LSD, Sią i Silk City.

Słowa producenta nie pozostawiają wątpliwości. To koniec Major Lazer. Przynajmniej z Diplo w składzie. Inne projekty całkowicie go teraz pochłaniają. Niedawno w sieci znalazł się utwór Thunderclouds, czyli owoc współpracy z LSD, Labrinthem i Sią.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze