Avril Lavigne śpiewa o swojej chorobie. Ta piosenka wzruszy was do łez!

2018-10-01 10:22
Avril Lavigne śpiewa o swojej chorobie. Ta piosenka wzruszy was do łez!
Autor: fot./screen/youtube.com/Avril Lavigne Avril Lavigne

Przez chorobę wokalistka na kilka lat musiała zrezygnować z kariery! Teraz Avril Lavigne wraca z piosenką opisującą jej walkę o zdrowie.

Avril Lavigne śpiewa o swojej chorobie w pierwszej nowej piosence od lat! Artystka, która zdobyła wielką sławię na początku lat dwutysięcznych, znikła ze sceny w 2013 roku po wydaniu swojego imiennego albumu. Przerwa była spowodowana groźną chorobą, z którą walczyła i wciąż walczy Avril. Jej nowy utwór to część tej walki.

Wielki HIT ocenzurowany na YouTube?! Kończy się w dziwnym momencie

Choroba Avril Lavigne opisana w piosence

Avril Lavigne choruje na boreliozę. Choroba na kilka lat praktycznie uniemożliwiła jej zajmowanie się muzyką. Jakiś czas temu opisała swój stan w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej.

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku. - Pisze wokalistka

W tym samym liście piosenkarka wyjawiła tytuł nowego utworu. Nosi on tytuł Head Above Water, czyli głowa ponad wodą.

Zdecydowałam, że pierwszy opublikowany utwór będzie nosił tytuł Head Above Water. To pierwsza kompozycja, którą stworzyłam zaraz po tym, gdy przeżyłam najstraszniejszy moment mojego życia. Zaakceptowałam wtedy śmierć i czułam, jak moje ciało się wyłącza. Miałam wrażenie, że tonę. Jakbym szła pod wodę i nie mogła złapać powietrza. Prosiłam Boga by podtrzymywał moją głowę nad wodą.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Tekst nowej piosenki Avril Lavigne odnosi się właśnie do tych przeżyć. W sieci pojawił się już teledysk do utworu Head Above Water. To naprawdę wzruszające dzieło! Piosenka jest jednocześnie dowodem na to, że Avril wraca na scenę. Możemy się więc spodziewać nowej płyty artystki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze