Wielki HIT ocenzurowany na YouTube?! Kończy się w dziwnym momencie

2018-09-28 15:06
Wielki HIT skrócony na YouTube! Kończy się w dziwnym momencie
Autor: fot. YouTube.com/MorandiVEVO

Niespodzianka w serwisie YouTube! Jeden z największych hitów w Europie został skrócony o kilkanaście sekund. O co chodzi i jak to możliwe? 

Wielki hit został bardzo pokrzywdzony, a fani nie kryją swojego niezadowolenia. O co chodzi? O nieśmiertelny megahit, pod którym podpisuje się rumuński duet Morandi. Słuchając utworu Angles (Love Is The Answer) możecie być bardzo zaskoczeni. Radiowa wersja hitowego singla trwa 3 minuty 45 sekund. Oryginalny teledysk, który możecie zobaczyć chociażby w ESKA TV ma natomiast ponad 4 minuty. Inaczej jest w przypadku wersji klipu, która dostępna jest na kanale MorandiVEVO w serwisie YouTube. 

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Hit Morandi skrócony - dlaczego?

Megahit opowiadający o tym, że miłość, dobro i pomoc innym rozwiązuje wszystkie problemy został drastycznie obcięty. Nie można napisać, że został skrócony, bo kończy się w momencie, gdy dziecięcy chór jeszcze śpiewa. Teledysk zamiast 4:04 trwa zaledwie 3:22. Wycięty został tak naprawdę morał całego utworu i klipu. Brakuje fragmentu, gdy ludzie dzielą się ze sobą miłością, uśmiechem i radością.

Nikt nie wie, dlaczego klip pochodzący z OFICJALNEGO kanału zespołu został skrócony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze