Maja Krzyżewska - wiek, rodzice, Eurowizja, piosenka, pochodzenie. Kim jest?

i

Autor: Piotr Molecki/East News Maja Krzyżewska - wiek, rodzice, Eurowizja, piosenka, pochodzenie. Kim jest?

eurowizja junior 2023

Maja Krzyżewska - wiek, rodzice, Eurowizja, piosenka, The Voice Kids, pochodzenie. Kim jest?

2023-11-26 15:21

Maja Krzyżewska jest reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2023. Najpierw swoim głosem urzekła trenerów, a później przekonała telewidzów, którzy wysyłali na nią SMS-y. Już 26 listopada będzie walczyć o to, by przekonać do siebie widzów w Europie. Trzymajcie kciuki i koniecznie sprawdźcie, kim jest Maja Krzyżewska! Poznajcie ją bliżej.

Spis treści

  1. Maja Krzyżewska - kim jest?
  2. Maja Krzyżewska - wiek
  3. Maja Krzyżewska - rodzice
  4. Maja Krzyżewska - Eurowizja
  5. Maja Krzyżewska - piosenka
  6. Maja Krzyżewska - pochodzenie

Maja Krzyżewska - wiek, rodzice, Eurowizja, piosenka, pochodzenie, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o młodej wokalistce. Kim jest Maja Krzyżewska? Poznaliśmy ją za sprawą szóstej edycji The Voice Kids, w czasie której odwróciła dwa fotele. Ostatecznie postanowiła dołączyć do drużyny Cleo. Po kilku miesiącach od udziału w muzycznym talent-show postanowiła zawalczyć o bilet na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wykonała piosenkę "Set Fire To The Rain", czym przekonała między innymi Gromeego. Awansowała do finału i śpiewając swój singiel "I Just Need A Friend" udowodniła swój niebywały wokalny talent. To ona będzie reprezentować Polskę w Nicei!

Maja Krzyżewska - kim jest?

Maja Krzyżewska ma 12 lat i śpiewa od kiedy nauczyła się mówić. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior uczęszcza na zajęcia wokalne w Suwalskim Ośrodku Kultury, gdzie śpiewa w zespole Świetlik. Na co dzień jest wesołą, uroczą i bardzo skromną dziewczynką. Oprócz śpiewania lubi ćwiczyć na szarfie akrobatycznej i spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma duszę romantyczki, co słychać w jej śpiewie. Marzy o przygodach i podróżach.

Eurowizja Junior 2023 - Maja Krzyżewska reprezentantką Polski! Tak zaprezentowała się w preselekcjach

Tak wyglądał występ Sary James na Eurowizji Junior 2021

Maja Krzyżewska - wiek

Maja Krzyżewska ma 12 lat. Cała, długa kariera przed nią. Oby nabrała wiatru w żagle po udziale w Eurowizji Junior 2023.

Maja Krzyżewska - rodzice

Dwunastolatka oczarowała swoim głosem jurorów Szansy na Sukces Eurowizja Junior, ale także internautów. Najbardziej dumna jest z pewnością mama Mai, Urszula, która towarzyszyła jej w czasie walki o bilet do Nicei. Towarzyszyło jej ogromne wzruszenie!

Maja Krzyżewska - Eurowizja

Pochodząca z Suwalszczyzny, Maja Krzyżewska, walkę o Eurowizję Junior rozpoczęła w trzecim półfinałowym odcinku specjalnego wydania Szansy na Sukces. Zaśpiewała utwór "Set Fire To The Rain", pod którym podpisuje się Adele i oczarowała jurorów. Gromee, Viki Gabor oraz Marek Sierocki, zdecydowali, że to właśnie ona powinna awansować do finału. Maja w wielkim finale udowodniła swój talent śpiewając piosenkę "Photograph", Eda Sheerana, a później swój solowy numer pt. "I Just Need a Friend".

Maja Krzyżewska - piosenka

I Just Need a Friend, to tytuł piosenki, z którą Maja Krzyżewska powalczy o zwycięstwo w Eurowizji Junior. Tuż przed swoim występem powiedziała, iż jest to utwór, który bardzo jej się podoba. 

Maja Krzyżewska - pochodzenie

Skąd pochodzi Maja Krzyżewska? Na co dzień mieszka w małym mieście Szeszupka w gminie Jeleniew.