Maja Krzyżewska

i

Autor: Screen/Instagram/@szansanasukces.2023 Maja Krzyżewska reprezentantką Polski Eurowizji Junior 2023

Eurowizja Junior

Eurowizja Junior 2023 - Maja Krzyżewska reprezentantką Polski! Tak zaprezentowała się w preselekcjach

2023-09-24 17:20

Zakończyły się preselekcje do Eurowizji Junior 2023! Wyłoniliśmy naszą reprezentantkę, którą jest Maja Krzyżewska. Już 26 listopada we Francji zaśpiewa utwór "I just need a friend" i powalczy z reprezentantami innych krajów o główną wygraną. Przed nią moc przygód, znakomita zabawa i wielka szansa na realizację muzycznych marzeń.

Eurowizja Junior 2023 zaplanowana jest na 26 listopada. Tegoroczne edycja odbędzie się w hali Palais Nikaïa w Nicei, a wszystko za sprawą zeszłorocznemu zwycięzcy Lissandro, który najbardziej zachwycił publiczność wykonując utwór "Oh Maman!". Francja już oczekuje młodych reprezentantów, który wyłaniani są przez poszczególne kraje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurowizja Junior 2023 - kiedy i gdzie się odbędzie? Znamy datę i miasto

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Maja Krzyżewska będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2023

W 21. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Polskę będzie reprezentowała Maja Krzyżewska, która dzielnie walczyła z innymi dziećmi podczas preselekcji w "Szansie na Sukces". W rywalizacji wzięli również udział: Leon Olek, Daria Malicka, Filip Robak oraz Gracjana Górka. Wszyscy pokazali bardzo wysoki poziom wokalny, ale głosami widzów to Maja Krzyżewska wygrała i już w listopadzie pojedzie dumnie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2023.

Maja Krzyżewska - Kim jest reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2023?

12-letnia Maja pochodzi z niewielkiej miejscowości Szeszupka i śpiewa od czwartego roku życia. W Studiu Piosenki Świetlik w Suwalskim Ośrodku Kultury kształci swój wokal. Była uczestniczką "The Voice Kids" w drużynie Cleo. Do programu zgłosiła się, aby dać sobie szansę na muzyczny rozwój - Jeśli człowiek chce spełniać swoje marzenia i rozwijać talent, to życie w takiej małej miejscowości na pewno tego nie ułatwia, ale jeżeli bardzo się czegoś chce, to można pokonać wszystkie przeszkody - mówiła Maja. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest liryczny pop. Charakteryzuje się anielskim głosem, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie.