Maja Kapłon

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Maja Kapłon przywita się na nowo. Jej występ skradnie wasze serca!

2020-09-28 10:10

Znana widzom programu The Voice of Poland, Maja Kapłon przywita się na nowo! Już niebawem każdy jej wielbiciel będzie mógł zobaczyć ją na scenie i posłuchać jej oryginalnej barwy głosu. Kiedy i gdzie Maja Kapłon zagra swój koncert? Możecie spodziewać się wielkich emocji, takich jak podczas show The Voice of Poland.

Maja Kapłon przywita się na nowo. Finalistka ósmej edycji The Voice of Poland, ponownie zachwyci na scenie. Wokalistka dała poznać się większej publiczności będąc w telewizyjnym talent-show. Kiedy podczas przesłuchań w ciemno wyszła na scenę zachwyciła trenerów. Zaśpiewała piosenkę Cheap Thrills z repertuaru Sii. Choć fotele odwróciły się w ostatnim momencie, jurorzy byli zachwyceni głosem Mai, jak i nią samą. Dziewczyna wybrała drużynę Michała Szpaka i to właśnie pod jego skrzydłami kształciła swój wokal. Swoją ciężką pracą doszła do finału. Następnie jej muzyczna kariera musiała na chwilę się zatrzymać. Maja od dziecka cierpi na skoliozę i w ostatnich miesiącach mocno cierpiała z tego powodu. Pęknięcie metalowego pręta w kręgosłupie wywołało problemy nawet ze złapaniem tchu! Na całe szczęście wokalistka ma dookoła siebie wspaniałe osoby, które pomogły w zbiórce, dzięki której Maja mogła przejść skomplikowane operacje kręgosłupa w USA. Teraz artystka czuje się dobrze i wraca do muzyki. Jeszcze nie tak dawno zaśpiewała razem z Natalią Kawalec na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie, a niedługo ponownie przywita się na scenie!

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Maja Kapłon - koncert Warszawa 2020

Maja Kapłon znowu wyjdzie na scenę i zaśpiewa przed publicznością! Utalentowana artystka otworzy paroma utworami wieczór i przywitać się z fanami w Warszawie. Będziecie mogli usłyszeć ją już 3 października 2020 roku, podczas wydarzenia Funk & Soul Party organizowanego w klubie muzycznym BARdzo Bardzo. Na pewno szykuje się sporo emocji, które zapewni Wam Maja Kapłon! Szczegóły znajdziecie poniżej.