Maja Kapłon - operacja wokalistki odbędzie się! Film z radosną informacją wzrusza do łez

2020-01-26 10:13 MK
Maja Kapłon
Autor: Agnieszka Sniezko/East News

Na tę informację czekali zarówno Maja Kapłon, jak i tysiące fanów jej talentu, których poruszył pogarszający się stan zdrowia finalistki The Voice of Poland. Otóż, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wokalistka zdradziła, że przejdzie kosztowną operację kręgosłupa w Nowym Jorku. Lekarze wyznaczyli już datę i również ta nie jest przypadkowa. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Maja Kapłon - operacja finalistki muzycznego show The Voice of Poland odbędzie się! To wspaniała wiadomość zarówno dla artystki, jak i jej najbliższych, którzy kibicowali jej z całych sił, by odzyskała całkowitą sprawność. 24 października 2019 roku na stronie siepomaga.pl, ruszyła specjalna zbiórka, w której internauci mogli przekazywać pieniądze na operację Mai Kapłon w Stanach Zjednoczonych.

Wokalistka grupy Maja Kapłon i Dandysi od dzieciństwa zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa, a mianowicie ze skoliozą. Większą część swojego dzieciństwa, artystka spędziła w szpitalach. Jak sama przyznała w swoim apelu, łącznie przeszła aż osiemnaście operacji. Niestety, osiemnasta nie okazała się być tą ostatnią, choć takie były zapewnienia lekarzy. Metalowy pręt, który podtrzymywał kręgosłup Mai pękł, przez co odczuwała ona ogromny bół i miała problemy ze złapaniem tchu.

W zbieranie pieniędzy na operację Mai Kapłon, którą wyceniono na pięć milionów złotych, zaangażowały się również gwiazdy show-biznesu. Kamil Bednarek oddał na licytację swoją kurtkę z podpisami wszystkich trenerów dziesięciu edycji The Voice of Poland, a artyści znani z formatu wydali wspólną składankę swoich największych hitów, z której dochód w całości przekazano na konto Mai, jak również zorganizowali koncert w warszawskiej Stodole, w trakcie którego na scenie pojawili się m.in. Michał Szpak, Roksana Węgiel i Alicja Szemplińska.

Maja Kapłon - zbiórka dalej trwa!

Dzień po wyjątkowym koncercie charytatywnym, czyli 25 stycznia 2020 roku, Maja Kapłon podzieliła się w sieci radosną nowiną. - Dostałam wiadomość od pielęgniarki, że bookuje dla mnie datę 24 lutego na operację i muszę być tam dwa tygodnie wcześniej na testing, czyli kochani - udało się! Dziękuję, jestem tak szczęśliwa! - mówiła ze łzami w oczach.

Co najważniejsze, pieniądze za zabieg nie muszą być wpłacone od razu. Zbiórka na siepomaga.pl dalej trwa. Poniżej znajdziecie link, gdzie możecie wesprzeć Maję Kapłon, choćby symboliczną kwotą.

Najnowsze