Dawid Podsiadło przekaże pieniądze na pomoc Australii. Wspaniały gest wokalisty!

2020-01-25 15:25 MK
Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]
Autor: Jacek Kołodziejski Najnowszy klip - piosenka Dawida Podsiadło w filmie (Nie)znajomi! [WIDEO]

Dawid Podsiadło wielokrotnie udowodnił już, że w pełni zasługuje na to wszystko, co dzieje się wokół niego. A dzieje się naprawdę dużo! Nie dość, że płyty piosenkarza sprzedają się doskonale, to również jego koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony publiczności. W związku z tym, że już niebawem rozpoczną się występy w ramach trasy Leśna Muzyka, Dawid podzielił się z fanami swoim imponującym pomysłem. Szczegóły na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - koncerty odbywające się w ramach trasy Leśna Muzyka z pewnością będą niezwykłą ucztą zarówno dla oczu, jak i uszu. Wszak wiadomo nie od dziś, że autor hitów Trofea i Małomiasteczkowy to na scenie prawdziwy wulkan energii! Nie dziwi zatem fakt, że wejściówki na jego poszczególne występy rozchodzą się w zaledwie kilka minut po rozpoczęciu oficjalnej sprzedaży. Podczas Leśnej Muzyki, wokalista zagra aż 31 koncertów w 16 miastach w Polsce - m.in. w Katowicach, Wrocławiu oraz w Warszawie.

Choć Dawid Podsiadło nie jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, to zawsze stara się mobilizować swoich fanów do podjęcia kroków w ważnych dla niego sprawach. Tak chociażby było w przypadku wyborów parlamentarnych, które miały miejsce 13 października 2019 roku, kiedy to zachęcał obserwujących do oddania głosu przy urnie. Teraz, wokalista przyznał w jednym z postów na Facebooku, że nie jest obojętny na to, co dzieje się w Australii. Wskutek pożarów, życie straciło tam kilkadziesiąt osób oraz kilkaset milionów zwierząt. Postawa artysty ujęła wszystkich miłośników jego talentu!

Dawid Podsiadło - pomoc dla Australii

W swoim facebookowym poście, Dawid Podsiadło przyznał, że zamierza przekazać część zysku z biletów na Leśną Muzykę na pomoc środowisku naturalnemu Australii. Co więcej, podczas koncertów, fani będą mogli kupić sobie pamiątkowe plakaty, w całości wyprodukowane z papieru pochodzącego z recyklingu. Cały dochód z ich sprzedaży również zostanie przekazany na pomoc Australii.

Wokalista poprosił też, by fani, którzy kupili wejściówki na jego show, nie drukowali biletów, a mieli je w swoich telefonach. Także i za ten, wydawać by się mogło, mały gest, nasza planeta z pewnością podziękuje.

Najnowsze