Maja Kapłon nie stoi w miejscu. Fani nie mogą uwierzyć w jej energię!

2021-04-23 10:09
Maja Kapłon
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland

Maja Kapłon to prawdziwy wulkan energii i wie o tym każdy! To ona zaraża wszystkich optymizmem, czaruje swoim wdziękiem i zachwyca głosem. Teraz u boku Dandysów stworzyła nową piosenkę, a jej fani od razu ją pokochali. Ta artystka nie stoi w miejscu, tylko idzie cały czas do przodu, spełniając swoje marzenia. Musicie tego posłuchać!

Maja Kapłon nie stoi w miejscu i tworzy kolejne perełki. Finalistka ósmej edycji The Voice of Poland, ponownie zachwyca i nie ma co się dziwić, jej głos to miód na serce niejednej osoby! To właśnie ona w 2017 roku dotarła do ostatniego odcinka muzycznego show i oczarowała publiczność swoim debiutanckim singlem Plaża nad Wisłą. Dziś piosenka w serwisie YouTube hula na całego i gromadzi milionowe odsłony. Dwa lata później cała Polska walczyła o zdrowie Mai i jej powrót do ukochanej pasji, jaką jest muzyka. Wszystko przez chorobę kręgosłupa, która zagrażała jej życiu. Dziś artystka czuje się o niebo lepiej i po wygranej walce w USA dzieli się swoimi nowościami. Najpierw numer Proszę o lek, który niósł za sobą pomoc osobom ze schorzeniami kręgosłupa, a teraz Świetliki z którymi wiąże się niesamowita historia!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Maja Kapłon - nowa piosenka

Nowa piosenka Mai Kapłon nosi tytuł Świetliki i została napisana właśnie przez samą artystkę na Mazurach, kiedy miała 16 lat. Skąd ten pomysł? Nastoletnia Maja przebywając w krainie przepięknych jezior, pierwszy raz zobaczyła robaczki świętojańskie, a w dodatku w jej sercu gromadziło się pewne naiwne uczucie. Tak właśnie powstał kawałek Świetliki, który został schowany na długi czas do szuflady. Po latach, kiedy artystka stała się dorosłą kobietą postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i u boku Dandysów tchnęli nową świeżość w piosenkę napisaną dawno temu. Teraz piosenka ma nowy sens i nowe przesłanie, które niesamowicie spodobało się fanom Mai Kapłon.

- Ale świetny numer Maja! Od samego początku zaskakuje i zachwyca, mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi go usłyszy, jestem fanem od the Voice i od „Plaży nad Wisłą”!

- Ale piękną energię ma ta piosenka! Naprawdę świetna, będę słuchać 😄, czuję, że na żywo brzmiałaby jeszcze bardziej klimatycznie ❤️

- Wspaniały utwór. Magiczny. Refren i hook wymiatają. Gratuluję <3 :D ! :)

- Rewelacja Maju. Tak trzymaj, utwór podoba mi się od pierwszego do ostatniego wersu 😁

Utwór Świetliki miał swoją premierę w środę 21 kwietnia 2021 roku. Jak czytamy pod oficjalnym klipem, to hołd artystki dla jej pierwszej, romantycznej miłości. Jej słowa nabrały w tej piosence nowego znaczenia i w tej dekadzie są symbolem znalezienia balansu pomiędzy miłością do samego siebie, spędzaniem czasu ze sobą, a także dzieleniem go z drugim człowiekiem. Poniżej możecie posłuchać nowości od Mai Kapłon - będziecie zachwyceni!

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze