Maja Hyży - piosenka Błysk (Skin) na Eurowizję 2018! Jest ciepło, radość i uśmiech

i

Autor: fot. YouTube.com/UniversalMusicPolska screen z teledysku na YouTube Maja Hyży - Błysk (Skin)

Maja Hyży - piosenka Błysk (Skin) na Eurowizję 2018! Jest ciepło, radość i uśmiech

2018-02-23 17:03

Ciepło, radość, uśmiech, energia, siła kobiet i miłość - to wszystko usłyszymy i zobaczymy w teledysku do długo oczekiwanego singla! Przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Maja Hyży z piosenką Błysk (Skin) startuje w polskich preselekcjach do Eurowizji. Pozytywny, energiczny i poprawiający humor singiel pojawił się w sieci wraz z teledyskiem, 23 lutego 2018. Wiosennie brzmiący singiel z pewnością ma potencjał, by zostać radiowym hitem, ale czy spodoba się eurowizyjnym fanom? Dowiemy się tuż po Krajowych Eliminacjach!

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

Maja Hyży - piosenka Błysk na Eurowizję 2018

Już 3 marca 2018 roku Maja Hyży weźmie udział w finale polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2018, którego tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Lizbonie. Czy to najlepsza propozycja z naszego kraju? Oceńcie i dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

 

Maja Hyży - o czym jest piosenka Błysk

Gdybym miała jednym słowem opisać ten utwór - byłaby to "lekkość". Lekkość i spontaniczność, która jest tak pomocna w codziennym życiu ale także w podejściu do szczęścia i miłości. Wiąże się z tym także tytuł singla – Błysk (Skin) – bo chodzi o błysk w oku kochanków, ale też o przypomnienie, jak błyskawiczne wszystko przemija - mówi o singlu Maja.