Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przebiła Marię Tyszkiewicz?

2021-04-07 15:19
Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przebiła Marię Tyszkiewicz?
Autor: Materiały telewizji Polsat i kadr z filmu Rihanna - S&M z kanału RIHANNA Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przebiła Marię Tyszkiewicz?

Maja Hyży w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieliła się w postać Rihanny i wystąpiła 
w kontrowersyjnym teledysku S&M! Premiera teledysku S&M wzbudziła na całym świecie ogromne poruszenie. Wszystko przez wyuzdany tekst oraz sadomasochistyczne stylizacje. Jak poszło Mai Hyży? Mamy wideo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się na antenie Polsatu siedem lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 380 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej. 

Ostatni występ Mai Hyży w programie Polsatu wzbudził ogromne kontrowersje. Video do utworu S&M Rihanny było zakazane w 11 krajach, a radio BBC 1 nie grało utworu przed godziną 7 wieczorem. Nie da się, więc ukryć, że rola jaką przyszło zagrać Majce jest mocno odważna. Zobaczcie i ocencie sami ten występ.

Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Najnowsze