Gwiazdy

Maja Hirsch karierę rozpoczynała w "M jak miłość". Miała włosy na zapałkę i ważyła sporo więcej. Jak wyglądała w roli Izy?

Maja Hirsch to aktorka, którą wielu z nas kojarzy przede wszystkim jako Paulinę Febo z serialu "BrzydUla". Ale rolą, która przed laty przyniosła jej rozpoznawalność była postać Izy w "M jak miłość". Ogolonej prawie na "zero" aktorki dziś wielu z nas mogłoby nie rozpoznać!

Spis treści

  1. Maja Hirsch - Paulina z serialu "BrzydUla" 
  2. Maja Hirsch: kariera i życie prywatne. Co wiemy o aktorce? 
  3. Maja Hirsch i Jacek Braciak 
  4. Serial "M jak miłość" przyniósł Mai Hirsch rozpoznawalność 
  5. Maja Hirsch nie boi się eksperymentować z wyglądem 

Maja Hirsch - Paulina z serialu "BrzydUla" 

Aktorka Maja Hirsch wielu fanom kojarzy się przede wszystkim jako Paulina Febo z serialu "BrzydUla". Jej postać to była narzeczona Marka Dobrzańskiego, temperamentna pół- Polka, pół- Włoszka.  

Paula, ku rozpaczy wielu widzów, nie pojawiła się w "BrzydUli2", będącej kontynuacją serialu. Jej postać wyjechała do Włoch. 

Maja Hirsch: kariera i życie prywatne. Co wiemy o aktorce? 

Aktorka przyszła na świat w 1977 w Warszawie, jako córka Rosjanki i Polaka niemieckiego pochodzenia. W 2000 roku ukończyła Akademię Teatralną na Wydziale Aktorskim w stolicy. W tym samym czasie debiutowała jako aktorka - zagrała w Teatrze Narodowym tytułową rolę w spektaklu „Salome” oraz pojawiła się w jednym z odcinków serialu "Dom". 

Dziś Maja Hirsch jest rozpoznawalna i niezwykle utalentowaną aktorką, która cieszy się dużą sympatią widzów. Poza tym, że pojawia się na szklanym ekranie, jest także związana z warszawskimi teatrami. Wiosną 2022 roku wzięła udział w przygodowym programie TVN „Przez Atlantyk”, gdzie fani mogli jeszcze bardziej poznać jej prywatną stronę. 

Maja Hirsch i Jacek Braciak 

Maja Hirsch przez 10 lat była związana z kolega po fachu Jackiem Braciakiem. Owocem ich związku jest dorosła już córka Marysia. Para aktorów rozstała się w 2015 roku, jednak wciąż mają za sobą bardzo dobry kontakt. Byli partnerzy wraz z córką spędzają nawet wspólnie święta. Maja Hirsch przyznała w jednym z wywiadów, że ich relacje określiłaby jako przyjaźń. 

Czytaj także: Fani wciąż wierzą, że Małgosia wróci do "M jak miłość"

Serial "M jak miłość" przyniósł Mai Hirsch rozpoznawalność 

Dziś pewnie niewielu fanów pamięta, że Maja Hirsch przez dziewięć lat była związana z serialem "M jak miłość". To właśnie postać Izy, którą grała, dała jej ogólnopolską rozpoznawalność. Aktorka wcielała się w tę rolę w latach 2001–2010. Iza była przyjaciółką i współpracownicą Małgosi (w tej roli Joanna Koroniewska). 

Trzeba przyznać, że od tamtej pory aktorka bardzo się zmieniła. W czasie, kiedy grała w "M jak miłość" nosiła bardzo krótką fryzurę. Jak wyznała po latach, zgolenie włosów "na zapałkę" nie było pomysłem produkcji, ale raczej przymusem po nieudanych farbowaniach. 

Powód zgolenia włosów był bardzo prozaiczny. Ja po prostu bardzo eksperymentowałam z kolorami włosów i zrobiłam sobie w takim zwykłym, podrzędnym zakładzie bardzo jasny blond. Miałam krótkie włosy, zrobiłam sobie boba, wypaliłam włosy. Połowa mi ich wypadła. Jeszcze wtedy chodziłam na solarium, wiec byłam blondynką opaloną na solarium. Totalnie inna osoba. Byłam strasznie chuda. I jak przestały mi się włosy podobać, to nie wiedziałam, co zrobić. Pomyślałam, że raz kozie śmierć. I że muszę je obciąć, żeby ten mój kolor odrósł i żebym wróciła do zdrowych włosów. No i się obcięłam, byłam trochę zbuntowana - mówiła w rozmowie z "Jastrząbpost". 

Aktorka dodała, że w "M jak miłość" ważyła 25 kilogramów więcej. Miała wówczas straszne wahania wagi. 

Maja Hirsch nie boi się eksperymentować z wyglądem 

Aktorka kilkukrotnie zaskakiwała swoich fanów metamorfozą, która w szczególności dotyczyła właśnie jej włosów. Aktualnie znów nosi krótką fryzurę, jednak chyba nie tak krótką jak dwie dekady temu lat temu w "M jak miłość". W galerii prezentujemy, jak zmieniała się aktorka.