Maja Gawłowska polską Laną Del Rey! Wygląda i śpiewa jak ona!

2016-10-18 15:49
Maja Gawłowska polską Laną Del Rey! Wygląda i śpiewa jak ona!
Autor: fot. YouTube/Maja Gawłowska screen z filmu Maja Gawłowska - "Fly" (Official)

Maja Gawłowska jest piękna i utalentowana jak Lana Del Rey! Nasze porównanie podpieramy mocnym dowodem! Teledysk do Fly zobaczycie już teraz na ESKA.pl! 

Maja Gawłowska polską Laną Del Rey! Słuchając piosenki pt. Fly na pewno odlecicie! Przekonajcie się i sprawdźcie słuszność naszego porównania już teraz na ESKA.pl. Podrzucamy wam również teledysk do kawałka, w którym Maja wygląda bardzo ponętnie. Debiutująca na rynku artystka dała się poznać z programu Voice of Poland. Wokalistka już wtedy pokazała swój niesamowity talent, a teraz tylko go potwierdziła. 

Maja Gawłowska - piosenka Fly

Fly jest pierwszym singlem w karierze Mai Gawłowskiej! Debiut wokalistki na rynku muzycznym można zaliczyć do udanych, bo jej teledysk w sieci nieustannie zbiera pozytywne opinie. Są też tacy, którzy zauważyli, że początek, a także dalsza część utworu przypomina dokonania Lany Del Rey! I nie jest to krzywdzące porównanie. Autorka kawałka przekonuje, że moc marzeń i miłości to najlepsza - najpiękniejsza siła jaką każdy posiada. Zapraszają oni także do uniesienia się razem ze swoimi pragnieniami słuchając tego utworu.

 

Maja Gawłowska - kim jest?

Maja Gawłowska ma 17 lat, ale pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w Polsce, ale także za granicą. Jako mała dziewczynka pojawiła się w programie "Od Przedszkola do Opola". Mając 14 lat została laureatką programu "Szansa na Sukces" wykonując utwór Jednym ruchem serca grupy Varius Manx. Dotarła również do finału w drużynie Tomsona i Barona w Voice of Poland 4. 

Najnowsze