Mahmood

i

Autor: materiały prasowe

koncerty

Mahmood w Polsce. Jego koncerty to prawdziwe widowiska!

2024-04-19 9:02

Mahmood ogłosił trasę po Europie, w ramach której zagra również w Polsce. Ostatnie bilety na koncert tego wyjątkowego artysty są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Mahmood zagra koncert w Polsce. Po wydaniu doskonale przyjętego albumu "Nei Letti Degli Altri", na którym znalazł się jego kolejny wielki hit "Tuta Gold”, artysta wyruszył w trasę koncertową po całej Europie. Na mapie tournee nie mogło zabraknąć Polski. Uwielbiany przez polską publiczność Mahmood wraca do naszego kraju ze swoim multimedialnym show. Jego występ odbędzie się w Warszawie, a ostatnie bilety są jeszcze dostępne. Tego widowiska nie można przegapić!

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Mahmood - koncert w Polsce 2024

Motywem przewodnim nowego rozdziału w karierze Mahmooda jest widoczne na okładce jego płyty łóżko. "Nei Letti Degli Altri" to introspektywny album. Tytułowe łóżko jest przestrzenią najbardziej osobistą z możliwych. W łóżku możemy spać i marzyć, ale możemy też leżeć i rozmyślać, cierpieć, kochać, czytać, obserwować. Czas może zwalniać i przyspieszać. To w łóżku człowiek często konfrontuje się z samym sobą oraz eksploruje naturę związków międzyludzkich. Mikrokosmos stworzony z prześcieradła i poduszek to miejsce, w którym toczy się całe życie.

Koncert Mahmooda odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia, w warszawskim Klubie Stodoła.