Magdalena Narożna jako SIA zachwyca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej wykonanie jest idealne!

2021-04-30 9:26
Magdalena Narożna zachwyca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Artystka wykonała hit Sii brawurowo!
Autor: Telewizja POLSAT Magdalena Narożna zachwyca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Artystka wykonała hit Sii brawurowo!

Na samym wejściu oczarowuje charakteryzacja Magdy – przepiękna biała suknia, fryzura z dwukolorową grzywką zasłaniającą oczy oraz wielka kokarda! Jak znana wokalistka poradziła sobie z trudnym wyzwaniem, jakim jest zaśpiewanie wielkiego hitu od Sia?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się na antenie Polsatu siedem lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 380 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Krystian Ochman śpiewa Światłocienie po angielsku. Ta wersja to mistrzostwo!

W najnowszej odsłonie możemy podziwiać wiele gwiazd z polskiego show-biznesu. W ósmym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Magdalena Narożna, znana wokalistka wcieliła się w rolę Sii, której hity dobrze znacie z naszej anteny. Jak poradziła sobie z tym wyzwaniem?

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze