Kajra

i

Autor: WBF

Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, kiedyś, bez makijażu, ciąża, dzieci, Instagram,

2022-12-29 16:04

Magdalena Kajra Kajrowicz to polska aktorka filmowa i serialowa, która w ostatnich latach zaczęła także karierę piosenkarki. Znana jest także jako żona Sławomira, jednego z najpopularniejszych piosenkarzy. Niedawno ogłoszono, że Kajra będzie uczestniczką nowej edycji Tańca z gwiazdami. Niektórzy widzowie mogą jej nie znać. Kim jest Kajra?

Magdalena Kajra Kajrowicz to polska gwiazda, która w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością. Wszystko za sprawą jej udziału w kilku filmach i serialach, a także koncertowania ze swoim mężem - Sławomirem. Wielokrotnie małżeństwo występowało wspólnie na największych imprezach muzycznych w telewizji. Ich wykony piosenki Miłość w Zakopanem cieszyły się dużą popularnością. Teraz przyszedł czas na nowy etap w karierze Kajry. W czerwcu 2021 ogłoszono, że będzie uczestniczką nowej edycji słynnego programu Taniec z gwiazdami

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, wzrost

Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu. Oznacza to, że w 2023 roku obchodzić będzie 39. urodziny. Według danych dostępnych w internecie ma 164 centymetry wzrostu.

Magdalena Kajra Kajrowicz - Sławomir, dzieci, ciąża

Magdalena Kajra Kajrowicz jest żoną piosenkarza Sławomira Zapały, który znany jest z takich piosenek jak Miłość w Zakopanem czy Weselny Pyton. Para ma syna o imieniu Kordian. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Magdalena jest w drugiej ciąży. Okazało się jednak, że to nieprawda. Jej brzuszek wynikał z nagrań do serialu Na dobre i na złe.

Magdalena Kajra Kajrowicz - kiedyś, bez makijażu

Magdalena Kajra Kajrowicz w ostatnich latach przeszła dużą metamorfozę. Aktualnie może pochwalić się idealną figurą i super kondycją, jednak jeszcze kilka lat temu wyglądała inaczej. Co więcej, kiedyś miała ciemny kolor włosów. zdjęcia można znaleźć na jej Instagramie.

Magdalena Kajra Kajrowicz - Instagram

Magdalena Kajra Kajrowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Można ją znaleźć pod nazwą superkajra.