Magda Linette - instagram, rodzina, zarobki, wiek, partner

2018-07-03 16:04
Magda Linette - instagram, rodzina, zarobki, wiek, partner
Autor: Fot. East News / Associated Press Tenisistka

Magda Linette to odnosząca sukcesy sportsmenka. Co wiemy o polskiej tenisistce? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Magda Linette to tenisistka, którą podziwiać można w wielkoszlemowym Wimbledonie. Poznanianka w lipcu 2018 roku stanie przed szansą przełamania złej passy i po raz 4 spróbuje wygrać mecz w Wimbledonie. Nazywana jest 'drugą po Agnieszce Radwańskiej' i 'przyszłością polskiego tenisa'. Ćwiczyć zaczęła już w wieku 5 lat! Największy sukces odniosła w roku 2015 w US Open. Co jeszcze o niej wiemy? 

Magda Linette - wiek, wzrost, rodzina, partner

Magda Linette urodziła się w Poznaniu w 1992 roku. Ma 171 centymetrów wzrostu i jest praworęczna. Tenisistka chroni swoje życie prywatne. Wiadomo jednak, że ma rodziców i siostrę, a od 2017 jest również ciocią. 

Adam Nawałka ODCHODZI! Kto będzie trenerem Polski?

Magda Linette - Instagram 

Instagram tenisistki to zbiór jej zdjęć nie tylko z pracy. Znajdziemy na nim wiele prywatnych fotek. Magda Linette chętnie wstawia również zdjęcia zwierzaków. Kilka zabawnych ujęć z jej profilu możecie zobaczyć poniżej: 

My new friend #kangaroo @australianopen Post udostępniony przez Magda Linette (@magdalinette)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze