Magda Lasota - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Zaśpiewała hit od Alicii Keys!

2020-10-17 21:45 Patrycja Obarowska
Magda Lasota
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Magda Lasota - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Zaśpiewała hit od Alicii Keys zatytułowany A Woman's Worth, a następnie oczarowała niektórych trenerów z programu! Do jakiej drużyny dołączyła i co powinniśmy o niej wiedzieć? Więcej na ESKA.pl!

Magda Lasota - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Dziewczyna wzięła udział w jedenastej edycji muzycznego programu, którego celem jest odnalezienie najlepszego polskiego głosu! Czy jest to głos Magdy Lasoty? Uczestniczka podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentowała hit od Alicii Keys z 2001 roku, zatytułowany A Woman's Worth. Swoim wykonaniem oczarowała Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Urszulę Dudziak, którą ostatecznie wybrała. Magda Lasota od teraz jest w drużynie trenerki Urszuli Dudziak. Kim jest uczestniczka 11. edycji The Voice of Poland? Magda jest uparta - jej rodzice nie akceptowali jej śpiewania, ona jednak nie poddała się. Przez to sama jest bardzo dla siebie krytyczna. Uparła się aby śpiewać i po skończeniu turystyki dla rodziców, poszła na Akademię Muzyczną, bo czuła, że dla niej nie ma innej drogi. 

Magda Lasota - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11?

Magda Lasota jest uczestniczką 11. edycji programu The Voice of Poland. W trakcie przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Alicii Keys A Woman's Worth, a następnie trafiła do drużyny Urszuli Dudziak. Magda Lasota śpiewem zajmuje się już od dłuższego czasu, na swoim koncie ma nawet kilka własnych piosenek. Na co dzień mieszka w Warszawie, jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, a co równie ciekawe Magda Lasota jest nauczycielką śpiewu i emisji głosu. Na scenie poinformowała, że jest w ciąży.

Magda Lasota w The Voice of Poland dotarła do etapu bitew. Przegrała z Sylwią Wysocką. 

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze