Magda i Mariusz Zastawny - Mam Talent 2021. Kim jest duet, który zaskoczył widzów?

2021-09-25 17:00
Magda i Mariusz Zastawny
Autor: Mirosław Sosnowski/TVN

Trwa trzynasta edycja programu Mam Talent! Nowe odcinki talent show ponownie udowadniają, że w Polsce nie brakuje utalentowanych osób! Swoje niezwykłe umiejętności z chęcią prezentują tancerze, wokaliści czy też magicy, którzy zachwycają nie tylko jurorów, ale i widzów programu. Wśród uczestników trzynastej odsłony show pojawili się Magda i Mariusz Zastawny. Kim jest duet?

Magda i Mariusz Zastawny - Mam Talent 2021. Na początku września 2021 roku wystartowała kolejna, trzynasta już edycja Mam Talent. Tym razem występy uczestników ocenia jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, z kolei w gronie prowadzących znaleźli się Michał Kempa i Marcin Prokop. Na scenie występują zupełnie nowi uczestnicy, którzy marzą o tym, by dojść do wielkiego finału i wygrać. Wśród nich znaleźli się Magda i Mariusz Zastawny. Poznajcie ich bliżej.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Magda i Mariusz Zastawny - Mam Talent 2021

Magda i Mariusz to małżeństwo wspólnie prowadzące Gadoland Reda. To Mariusz wciągnął żonę w świat terrarystyki. Jest też wiceprezesem fundacji Anakonda, która zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom egzotycznym. Do „Mam Talent!” przyszli by pokazać, że ,,nie taki diabeł straszny..”.

Najnowsze