Magda Gessler - wiek, dzieci, memy, Instagram, bez makijażu

2019-09-24 15:06
Kuchenne rewolucje 2019 - powtórki.  Kiedy i gdzie oglądać program Magdy Gessler
Autor: PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS Kuchenne rewolucje 2019 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać program Magdy Gessler

Magda Gessler - ile ma lat, jak wygląda bez makijażu i kim są jej dzieci? Wszystko, co chcecie wiedzieć o najsłynniejszej polskiej restauratorce, znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Kobieta jest znana ze swoich cenionych restauracji, ale przede wszystkim z Kuchennych Rewolucji. Na ESKA.pl sprawdziliśmy, jakich informacji o Magdzie Gessler szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania.

Magda Gessler - wiek 

Magda Gessler ma 66 lat. Restauratorka urodziła się 10 lipca 1953 roku w Warszawie.

Magda Gessler - dzieci

Gwiazda TVN ma trójkę dzieci: Larę Gessler, Mikołaja Gesslera i Tadeusza Müllera. Najbardziej rozpoznawalna jest Lara, która współpracuje ze swoją znaną mamą, zajmując się gastronomią.

Magda Gessler - memy

Magda Gessler ze względu na swój wybuchowy i szalony charakter, a także duże poczucie humoru często staje się bohaterka memów.

Magda Gessler obchodzi urodziny - MEMY

Autor: brak danych

  Urodziny Magdy Gessler to idealna okazja, by przyjrzeć się, jak internauci śmieją się z charyzmatycznej prowadzącej programu Kuchenne Rewolucje. Popularna restauratorka dzięki swojej barwnej osobowości i oryginalnym tekstom stała się bohaterką wielu memów, parodii, przer&

Magda Gessler - jak wygląda beż makijażu?

O tym, jak Magda Gessler wygląda bez makijażu możemy przekonać się wchodząc na jej profil w serwisie Instagram. Od czasu do czasu restauratorka pokazuje się w tym bardziej naturalnym wydaniu.

#slonce #woda #cisza #love #moment dlamnie Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Najnowsze