Magda Gessler niedysponowana w samolocie - wyjechała na wózku inwalidzkim

i

Autor: fot. WBF Magda Gessler

Magda Gessler niedysponowana w samolocie - wyjechała na wózku inwalidzkim

2017-12-11 11:52

Co się stało z Magdą Gessler? Restauratorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego na lotnisku. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Magda Gessler niedysponowana w samolocie! Stan restauratorki był na tyle poważny, że z lotniska wyjechała na wózku inwalidzkim. Fani są zdziwieni tą informacją, gdyż przyzwyczaili się, że słynna kucharka jest osobą bardzo energiczną i rzadko daje po sobie poznać zmęczenie. Magda Gessler udowadnia to w programach takich jak Kuchenne Rewolucje czy MasterChef, które oglądać możemy na antenie TVN.

Magda Gessler szokuje w Sexy Kuchnia: po co zakonnicy marchewka?

Autor: brak danych

Sexy Kuchnia to nowy program emitowany przez telewizję TVN. Prowadzi go Magda Gessler, a show może w niektórych momentach szokować.

Co się stało Magdzie Gessler?

O całej sytuacji jako pierwszy poinformował dziennik Fakt. Magda Gessler poczuła się niedysponowana w samolocie podczas lotu do Kanady. Restauratorka leciała na spotkanie ze swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Jak się okazuje, wszystkiemu winna była własnie męcząca, trwająca aż 8 godzin podróż. Co gorsza, pod koniec lotu u Magdy Gessler odnowiła się dawna kontuzja kostki. Konieczne okazało się sprowadzenie wózka inwalidzkiego, na którym gwiazda wyjechała z lotniska.

W jakim stanie jest sławna restauratorka?

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że stan Magdy Gessler się poprawił. Z informacji jakie uzyskał serwis Plotek wynika, że restauratorka przebywa już od jakiegoś czasu w Polsce i bierze udział w nagraniach do swoich programów. Fani mogą więc być spokojni.