Magda Gessler - jak zmieniła się gwiazda Kuchennych Rewolucji na przestrzeni lat? [GALERIA]

2021-01-26 9:18 Materiał partnerski kw
Magda Gessler
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Magda Gessler pomaga upadającym restauracjom już od ponad dekady! Przez ten czas zdążyła uratować setki restauracji w całej Polsce. Choć trudno w to uwierzyć, w 2021 roku zobaczymy już 22 sezon kulinarnego show na Player.pl!

Magda Gessler - jak zmieniła się gwiazda Kuchennych Rewolucji na przestrzeni lat? Mija 11 lat od premiery programu Kuchenne Rewolucje. Pomimo upływu lat, show cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów oraz wysoką oglądalnością. Już wkrótce widzowie zobaczą 22 sezon Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler po raz kolejny odwiedzi kilkanaście restauracji, które potrzebują jej pomocy. Jak wyglądała gwiazda w pierwszych edycjach Kuchennych Rewolucji? Sprawdźcie w galerii poniżej.

Magda Gessler - jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Po raz pierwszy w historii programu widzowie będą mieli wcześniej możliwość obejrzenia odcinków na platformie Player. Pierwsze sześć odcinków nowej edycji Kuchennych Rewolucji trafi do biblioteki Playera już 14 stycznia 2021. Pierwszy epizod będzie udostępniony w ofercie bezpłatnej. Kolejne premierowe wydania programu publikowane będą w każdy czwartek.

Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Link: Zobacz!
Player
Autor: Player Link: Sprawdź!
Najnowsze