Magda Bereda wydaje płytę! Singiel Łatwiej będzie hitem? [WIDEO]

2019-11-19 10:44 A.D.
Magda Bereda
Autor: Piotr Molecki/East News

Magda Bereda to piosenkarka, która podbija internet od kilku lat! Dziewczyna nie tylko śpiewa. Przeprowadza również wywiady i rozmawia o muzyce ze znanymi młodzieżowymi artystami, dzieli się swoim życiem prywatnym i tłumaczy zagraniczne hity. Teraz przyszła pora na wydanie debiutanckiej płyty! Album promuje pierwszy singiel zatytułowany Łatwiej. Ma szanse stać się hitem?

Magda Bereda jest jedną z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia. Jej kariera rozpoczęła się na YouTubie, szybko jednak przeniosła do innych mediów. Magda to laureatka Gwiazdy Young magazynu Party oraz Influencerka Roku 2019 według See Bloggers. Ci którzy nie oglądali filmików artystki, mogli poznać ją, gdy wspierała uczestników drugiej edycji The Voice Kids. Dziewczyna zaprzyjaźniła się również z Roksaną Wegiel, o której często mówi jak o młodszej siostrze. Magdę mogliśmy podziwiać też na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Blogerka zatańczy z Kamilem Kuroczko i radziła sobie świetnie. Wokalistkę usłyszeć możemy również w utworach Psia Kostka i Pomocne Kopytko, które promowały bajki Corgi Pies Królowej i Baranek Shaun. Teraz artystka przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Premiera albumu ma odbyć się na początku 2020 roku. Pierwszy singiel ukazał się 18 listopada. Piosenka zatytułowana jest Łatwiej i szybko zdobyła serca oddanych fanów Magdy Beredy. Teledysk do utworu nakręcono w wyjątkowy sposób! O czym opowiada numer?

Magda Bereda - Łatwiej. Piosenka będzie hitem? 

Debiutancki singiel z nowej płyty Magdy Beredy nosi tytuł Łatwiej. Pod nagraniem na serwisie YouTube pojawił się opis piosenki: 

To piosenka mówiąca o tym, że warto słuchać głosu serca i wychodzić ze swojej strefy komfortu, bo to tam czekają na nas piękne rzeczy. A wspomnień, które dzięki temu powstają, nikt nie jest w stanie nam odebrać.

Teledysk powstał przy współpracy z EA Games i nawiązuje do najnowszej gry The Sims 4: Uniwersytet. W klipie zobaczyć możemy więc postaci nad których głowami widnieją znaczniki nastrojów, dobrze znane wszystkim miłośnikom zabawy w życie. 

Najnowsze