Magda Bereda ma problemy ze zdrowiem. Co się dzieje?

2020-02-20 15:43 RW
Magda Bereda ma problemy ze zdrowiem. Co się dzieje?
Autor: WBF Magda Bereda ma problemy ze zdrowiem. Co się dzieje?

Czy Magda Bereda zawiesi swoją muzyczną karierę i przestanie śpiewać? Jaki jest stan zdrowia młodej piosenkarki i co jej dolega? Dowiecie się na ESKA.pl

Magda Bereda to wokalistka, która swoją karierę rozpoczęła w serwisie YouTube. Młoda artystka od kilku lat podbija internet. Dziewczyna nie tylko śpiewa, ale również tłumaczy zagraniczne hity, czy przeprowadza wywiady z młodzieżowymi artystami i dzieli się prywatnym życiem ze swoimi fanami. Jej kariera nabrała błyskawicznego tempa i Magda pojawiła się w telewizyjnych programach takich jak The Voice Kids, gdzie pomagała młodym uczestnikom w przygotowaniach. Magdę można było oglądać także na parkiecie programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Wystąpiła w 10. edycji tanecznego show, a jej partnerem był tancerz Kamil Kuroczko.

Magda Bereda przestanie śpiewać?

Czy Magda Bereda zawiesi na jakiś czas swoją muzyczną karierę? Niestety, wokalistka od kilku dni na InstaStories informowała swoich fanów, że nie czuje się najlepiej i czeka na wyniki badań, co ją bardzo stresuje. Po chorobie ma osłabiony organizm i nie ma energii do nagrywania nowości czy publikowania zdjęć na profilu. Infekcja pokrzyżowała jej plany, jednak Magda dużo odpoczywa. Za kilka dni wybiera się na wakacje do Miami i chce odzyskać siły, aby miło spędzić tam czas. W ramach przeprosin piosenkarka opublikowała na swoim InstaStories fragmenty dwóch piosenek, które jakiś czas temu nagrywała w studio. Mowa o kawałku Over The Sea, który pojawi się na płycie Beredy oraz piosenka Może Lepiej, wykonana we wstępnej wersji, którą mogli usłyszeć tylko fani artystki.

Najnowsze