Maffashion i Michał Daniłczuk

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Maffashion i Michał Daniłczuk spędzili pierwszą imprezę rodzinną RAZEM. Internauci od dawna twierdzą, że mają się ku sobie!

2024-05-13 9:47

O plotkach dotyczących romansu Maffashion i Michała Daniłczuka huczy w mediach od miesięcy. Blogerka i tancerz poznali się na planie programu "Taniec z gwiazdami" i jak twierdzą internauci, widocznie się do siebie zbliżyli. Choć oboje zapewniają, że łączy ich jedynie przyjaźń, to fakt, iż Kuczyńska zaprosiła tanecznego partnera na komunię, tylko podkręcił i tak gorącą już atmosferę.

Maffashion i Michał Daniłczuk poznali się na planie 14. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Duet dotarł aż do finału, gdzie zajął 3. miejsce, tuż za Roksaną Węgiel i Michałem Kassinem oraz Anitą Sokołowską i Jackiem Jeschke. Równie wielkie emocje, co zauważalny zarówno przez widzów, jak i przez jurorów progres blogerki, budził charakter łączącej ich relacji. Właściwie już na początku formatu internauci zaczęli spekulować o rodzącym się między parą uczuciu, a krążące plotki były tylko podsycane przez prowadzących, szczególnie przez Paulinę Sykut-Jeżynę. Julia i Michał wielokrotnie zaprzeczali jednak temu, że łączy ich coś więcej. W rozmowie z ESKA.pl influencerka zastanawiała się, z czego może wynikać takie "swatanie ich na siłę".

Może to wynika z faktu, że oboje jesteśmy singlami? Jeschke - żona, dziecko, Anitka, więc tam się to nie klei. Inni też są w związkach, więc może to to. Każda edycja od pierwszego odcinka ma jakieś swoje romanse - mówiła.

Relacja Julki i Michała nie zakończyła się po zakończeniu programu. Kuczyńska pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniami z komunii, na której, w roli jej osoby towarzyszącej, bawił się właśnie Michał.

Czarek z "AbstrachujeTV" zaręczony! Były Maffashion pochwalił się uroczym zdjęciem

W mediach aż huczy od plotek o romansie Maffashion i Danilczuka. W końcu zabrali głos!

Maffashion i Michał Daniłczuk na komunii

Maffashion regularnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. W niedzielę 12 maja blogerka uczestniczyła w komunii świętej jednego z członków swojej rodziny. Jak dowiedzieliśmy się z pozostawionych przez nią stories, na przyjęciu towarzyszył jej właśnie Michał Daniłczuk. Finaliści "Tańca z gwiazdami" świetnie bawili się na świeżym powietrzu, grając razem w piłkę nożną. Danilczuk zamieścił też zdjęcie Julii z Bastkiem na rękach. Słodkie?

Maffashion

i

Autor: screen z Instagrama @michael_danilczuk