miłość kwitnie

Czarek z "AbstrachujeTV" zaręczony! Były Maffashion pochwalił się uroczym zdjęciem

2024-05-08 10:05

Czarek Jóźwik oświadczył się Julii Zawadzkiej. Niegdyś związany był z Maffashion, a teraz szykuje się do ślubu. Jóźwik pochwalił się uroczym kadrem, na którym pochwalił się nie tylko partnerką, ale także pierścionkiem.

Czarek Jóźwik z "AbstrachujeTV" był związany z Maffashion. Para nie przetrwała jednak próby czasu i poinformowała o swoim rozstaniu. Czarek związał się z Julią Zawadzką, jedną z zyskujących większą popularność, influencerek. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z zaręczyn. Julia powiedziała "TAK"! Czy Czarek i Julia planują już ślub?

Czarek z "AbstrachujeTV" zaręczony!

Czarek Jóźwik znany jest ze swoich komediowych i satyrycznych scenek. Tym razem zdobył się jednak na odrobinę powagi. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie ze słonecznego Watykanu. Okazało się, że Czarek oświadczył się Julii Zawadzkiej. Julia przyjęła zaręczyny, czego dowodem jest ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Trzeba przyznać, że wyglądają ze sobą pięknie! Nie pozostaje nic innego, jak życzyć im wszystkiego co najlepsze. Para nie poinformowała jeszcze o swoich ślubnych planach, a więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Szokujący wywiad Roberta Pasuta, który twierdzi, że 25-latki są dla niego za stare. Podupadły influencer mówi też, że można zarazić się od nich chorobami wenerycznymi

Czarek Jóźwik to znany youtuber, który zyskał sławę w kanale "AbstrachujeTV", którego jest współzałożycielem. Czarek urodził się 12 października w 1992 roku. W 2016 roku oświadczył się znanej blogerce i influencerce - Maffashion. Para rozstała się w 2019 roku.

Tomasz Gimper Działowy - Czarek Jóźwik: WYNIK walki Fame MMA 17. Kto wygrał 3.02.2023?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65