Mae Muller

i

Autor: Universal Music Polska Mae Muller wydała debiutancką płytę.

Nowość

Mae Muller z albumem „Sorry I’m Late”. Pierwsza płyta uczestniczki Eurowizji

2023-10-03 17:00

Niecierpliwie wyczekiwany debiutancki album Mae Muller nareszcie ujrzał światło dzienne! „Sorry I’m Late” zebrał już szereg pozytywnych recenzji. To dowód na to, że Mae czeka długa kariera! - Muller może zostać kolejną wielką dziewczyną popu - pisze o niej Classic POP.

Nie da się ukryć, że „Sorry I’m Late” to album doskonały. Dumna ze swojego dzieła, Mae Muller podzieliła się serią filmików, w których opowiada o każdym z nowych utworów. Podzieliła się także nagraniem występu z ostatnim singlem „Me, Myself & I” u Grahama Nortona .

Mae Muller z singlem „Me, Myself & I”

Pełen autorefleksji singiel „Me, Myself & I” to następca przeboju „I Wrote A Song”. Wpadający w ucho kawałek reprezentował Wielką Brytanię w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Wcześniej Mae wydała single „I Just Came To Dance” i „Better Days” (popularną w USA współpracę z NEIKED i Polo G). Wszystkie cztery piosenki znajdą się na wyczekiwanym debiutanckim albumie „Sorry I’m Late” – ukłonie w stronę fanów, którzy czekali na Mae, gdy ta dorastała do roli gwiazdy.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Mae Muller - kim jest?

Mae Muller zasłużyła na miano odważnego głosu sfrustrowanego pokolenia. Do tej pory artystka zebrała ponad 2,7 mld streamów i rzeszę oddanych fanów. Jej debiutancki album zawiera 17 utworów, pełnych osobistych refleksji, jak i celebracji kobiecych doświadczeń. Mae poddaje analizie miłość, stratę, randki i związki z nieustraszoną szczerością, konfrontując się z własnymi doświadczeniami, ale i biorąc pod uwagę frustrację większości współczesnych młodych kobiet. Nowa muzyka ujawnia znacznie bardziej wrażliwą stronę Mae, którą zadedykowała wielu kobietom.

Mae Muller - „Sorry I’m Late”. Tracklista albumu

 1. I Just Came To Dance
 2. Sorry Daniel
 3. Bitch With A Broken Heart
 4. I Wrote A Song
 5. Me, Myself & I
 6. Tatiana (feat. Dylan)
 7. Somebody New
 8. I Wish I Could Hate You
 9. Little Bit Sad
 10. MTJL
 11. Breathe
 12. Something Real
 13. Nervous (In A Good Way)
 14. Better Days (NEIKED x Mae Muller x Polo G)
 15. Porn Lied To Us
 16. Miss America
 17. Written By A Woman