Madonna pokazała zdjęcia z początków kariery. Ale się zmieniła!

Madonna
Autor: Madonna/YouTube/Ferrari Press/East News

Madonna to artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Królowa popu od blisko czterech dekad rządzi muzycznym światem, wciąż zachwycając swoimi piosenkami, występami i formą. Kilka dni temu jeden z fotografów, który miał okazję współpracować z wokalistką na początku jej kariery, wydał album z niepublikowanymi dotąd zdjęciami. Sama Madonna udostępniła je w mediach społecznościowych z wymownym opisem.

Madonna - stare zdjęcia gwiazdy trafiły do sieci. Urodzona w sierpniu 1958 roku wokalistka pop długo walczyła o pozycję, ale kiedy w końcu osiągnęła szczyt popularności, już nigdy z niego nie zeszła, tym samym stając się absolutną legendą muzyki rozrywkowej. Albumem, który zmienił życie Madonny był niewątpliwie wydany w 1984 Like a Virgin. To właśnie tytułowy singiel był pierwszym z dwunastu, jakie wokalistce udało się zamieścić na 1. miejscu najbardziej prestiżowej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Mając już właściwie całą Amerykę u stóp, Madonna odwiedziła w 1985 roku Japonię, by również tam promować swój drugi album studyjny. To właśnie podczas tej wizyty doszło do współpracy piosenkarki z fotografem Kenji Wagasuki, której efekty możemy oglądać blisko 30 lat później.

25 stycznia do sprzedaży trafił limitowany album Adore Madonna pełen niepublikowanych dotąd zdjęć 27-letniej królowej popu. Każda z fotografii pokazuje gwiazdę w innej pozie. Fani mogą zobaczyć ją uchwyconą w tańcu czy też leżącą z grymasem na łóżku. Nie brakuje szalonych i tandetnych stylizacji, które w latach 80. były znakiem rozpoznawczym ikony muzyki. Sama Madonna udostępniła zdjęcia na swoim Instagramie i opatrzyła je wiele mówiącym opisem. 

Madonna - stare zdjęcia gwiazdy

Za album ze zdjęciami Madonny trzeba zapłacić kilkaset złotych. Amerykańska wokalistka udostępniła kilka z nich w mediach społecznościowych.

- Lepiej nie wiedzieć, co kryje się za rogiem... - napisała.

Fani nie mają wątpliwości, że gwiazda tym samym nawiązała do świata show-biznesu, który stał się jej światem na już blisko 40 lat. Zobaczcie, jak Madonna wyglądała 36 lat temu, kiedy jeszcze nie wiedziała, co ją czeka.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze