Macklemore zamówił striptizera dla swojej 100-letniej babci! VIDEO

2017-07-11 13:58
Macklemore zamówił striptizera dla swojej 100-letniej babci! VIDEO
Autor: fot. YouTube.comMacklemore LLC screen z teledysku na YouTube MACKLEMORE FEAT SKYLAR GREY - GLORIOUS (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Macklemore zrobił niespodziankę urodzinową swojej babci! Wziął ją na karaoke, do sklepu, szalał z nią w domu zabaw oraz... zaprosił striptizera! Zobaczcie VIDEO na ESKA.pl

Macklemore bardzo mocno kocha swoją babcię! Z okazji jej setnych urodzin przygotował dla staruszki wiele niespodzianek. Wszystko po to, by wiedziała, że pomimo wieku - życie wciąż może być piękne. Raper zabrał seniorkę na karaoke, wspólnie grali w gry komputerowe i wybrali się na duże zakupy. Twórca hitu Thrift Shop, co najciekawsze, zaprosił do domu 100-latki striptizera! Wszystko to w teledysku do singla Glorious, którym artysta oficjalnie zapowiada nowy album.

Macklemore nowa piosenka 2017 - Glorious

Jak bardzo szczęśliwa jest babcia Macklemore'a? Mając takiego kochającego wnuka - każda babcia byłaby w świetnej formie! Obejrzyjcie przejmujący klip już teraz:

 

Nowa piosenka Macklemore'a radzi sobie coraz lepiej na światowych listach hitów. Kawałek znalazł swoje miejsce na listach sprzedaży w Australii, Belgii, Francji, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Raper zaczyna śpiewać w Glorious (tłumaczone na język polski): - Wiesz, że wróciłem, jakbym nigdy nie odszedł, co ma bardzo symboliczny charakter. Artysta powrócił do stylu, który prezentował w radiowych singlach: Can't Hold Us, Thrift Shop, Same Love, And We Dance czy Downtown. Warto wspomnieć, iż w ostatnim czasie nagrywał kawałki, które dedykował urodzonej w maju 2015 roku córce, Sloane Haggerty.

Macklemore z piosenką Glorious zadebiutował w telewizji 29 czerwca 2017. Wspólnie ze Skylar Grey wystąpił w programie Late Nigh with Jimmy Fallon. Artystom na scenie towarzyszył sześcioosobowy chór, gitarzysta, perkusista i trębacze.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze