Macklemore w Polsce: najlepszy koncert 2013? Macklemore & Ryan Lewis w recenzji ESKA.pl! [VIDEO]

2013-09-25 17:45

Za nami koncert Macklemore w Polsce w towarzystwie Ryana Lewisa na scenie. Czy show amerykańskiego duetu w Warszawie to najlepszy koncert 2013 roku? ESKA.pl ma dla Was recenzję Macklemore w Polsce. Po relacji na naszej stronie pora na wystawienie oceny!

Po relacji z Macklemore w Polsce z Ryanem Lewisem na scenie, zdjęciach i filmikach z koncertu pora na recenzję tego, co duet zaserwował nam 24 września 2013 roku w Warszawie na Torwarze. Na Macklemore & Ryan Lewis w Polsce bawił się nasz dziennikarz Kuba Bryczek. Jak ocenił to, czym polską publiczność poczęstowali autorzy takich hitów jak Thrift Shop i Can't Hold Us? Zapraszamy do czytania :).

Na samym początku pod lupę weźmy kwestie organizacyjne koncertu, które wbrew pozorom w dużym stopniu przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Wybór warszawskiego Torwaru okazał się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o koncert Macklemore i Ryana Lewisa - relacjonuje tuż po show Kuba Bryczek.

Jego zdaniem wypełniona po brzegi koncertowa hala cieszyła oczy fanów i pozwoliła poczuć im, że uczestniczą w czymś wyjątkowym. Takiego efektu organizatorzy nie osiągnęliby na większym obiekcie, a wybór mniejszego oczywiście nie wchodził w grę, po tym jak bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki - tłumaczy. Oczywiście można narzekać na ścisk tuż pod sceną, wysokich fanów zasłaniających to, co na niej się dzieje i klejącą się od potu posadzkę, ale to są przecież uroki koncertów.

Kuba Bryczek dużego plusa przyznaje też bawiącym się na koncercie. Muszę przyznać, że stojąc w kolejce na Torwar obok dominujących wśród publiczności nastolatków miałem obawy, co do tego, jak Ci będą bawić się na występie swoich idoli. Wszyscy szybko jednak złapali klimat show i szaleli naprawdę na medal - przyznaje Bryczajs. Jednym słowem: młode pokolenie wie, co to znaczy dobra zabawa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze