Macklemore & Ryan Lewis - Downtown: teledysk do nowej piosenki zwiastującej drugą płytę duetu

2015-08-28 11:42
Macklemore i Ryan Lewis
Autor: fot. Bulls Macklemore i Ryan Lewis

Macklemore i Ryan Lewis Dowtown, swoją nową piosenkę na 2015 rok, zaprezentowali jeszcze przed Video Music Awards 2015. Wszystko po to, żeby z Downtown Macklemore i Ryan Lewis mogli wystąpić na gali VMA 2015. Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć nowy teledysk Macklemore'a i Ryana Lewisa zapowiadający drugi album w karierze duetu.

Nowa piosenka i teledysk Macklemore'a i Ryana Lewisa Downtown już na YouTube. Oficjalna premiera audio Downtown Macklemore'a i Ryana Lewisa zaplanowana została na 28 sierpnia 2015 roku. Data ta została wybrana przez duet nie bez powodu - to okres dokładnie na dwa dni przed galą Video Music Awards 2015. Dokładnie tak, Macklemore i Ryan Lewis na VMA 2015 wystąpią po raz pierwszy wykonując Downtown na żywo. Kto wie, może panowie zdecyduję się zaprezentować live swoją drugą piosenkę z gościnnym udziałem Eda Sheerana. Mowa o kawałku Growing Up (Sloane's Song), który raper stworzył na cześć swojej córeczki. Przypomnijmy, że 29 maja 2015 roku na świat przyszła Sloane Ava Simone Haggerty - pierwsza pociecha gwiazdy.

Macklemore & Ryan Lewis - Downtown

Macklemore & Ryan Lewis - Downtown to pierwszy singiel z drugiej płyty duetu. Kawałek z Edem Sheeranem na krążku ma znaleźć się najprawdopodobniej jako bonus. Pierwszym albumem wydanym przez rapera i producenta jest krążek The Hesit. To właśnie ten longplay przyniósł im międzynarodową popularność dzięki takim hitom jak Can't Hold Us czy też Thrift Shop.

>> Koniec świata - wrzesień 2015: asteroida zagrożeniem dla Ziemi?

Kiedy nowa płyta Macklemore'a i Ryana Lewisa?

Jeśli chodzi o nową płytę Macklemore'a i Ryana Lewisa, to wydawnictwo pozostaje znakiem zapytania. Nie znamy daty wydania albumu ani jego tytułu. Wszystko wskazuje jednak, że to tylko kwestia czasu.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze