Macklemore i Ryan Lewis w Polsce 2015? To możliwe! Zobaczcie, dlaczego duet może odwiedzić nas po raz drugi [VIDEO]

2015-01-06 13:23
Macklemore
Autor: fot. Bulls Macklemore

Koncert Macklemore'a i Ryana Lewisa w Polsce w 2015 roku nie brzmi niewiarygodnie, jeśli pod uwagę weźmiemy kilka faktów. Zobaczcie, dlaczego Macklemore w Polsce po raz drugi może wystąpić z Ryanem Lewisem u boku właśnie w 2015 roku. Gotowi na powtórkę z warszawskiego Torwaru?

Macklemore w Polsce w 2015 roku - o takim koncercie z pewnością marzą fani rapera. Drugi koncert Maclemore'a i Ryana Lewisa w Polsce dzięki planowanej na 2015 rok nowej płycie duetu być może stanie się już wkrótce faktem. Praktycznie pewne jest, że amerykański raper zdecyduje się promować krążek tournée również poza Stanami. Tak było w przypadku albumu The Heist a występ gwiazd na warszawskim Torwarze nie tylko wyprzedał się w mgnieniu oka, ale i zapisał się jako jeden z tych najbardziej udanych w ramach europejskiej części The Heist Tour. ESKA.pl przypomina, że Macklemore i Ryan Lewis wystąpili w stolicy 24 września 2013 roku.

>> Macklemore w Polsce w 2016. Koncert w Łodzi już 18.03.2016 >>

Co więcej, podczas koncertu w Polsce Macklemore obiecał odwiedzić nasz kraj po raz drugi. Wrócę tu! - zaznaczył wówczas artysta. To kolejny argument przemawiający za występem Makclemore'a i Ryana Lewisa w jednym z polskich miast w 2015 roku.

Prawdziwe nazwiska legend rocka - zobacz, które gwiazdy ukryły się pod pseudonimami!

Trzymamy za słowo i już nie możemy doczekać się kolejnych informacji o nowej płycie Macklemore'a i Ryana Lewisa. Im bliżej premiera albumu, tym szybciej dowiemy się o wyczekiwanej przez wszystkich trasie koncertowej.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze