Maciej Wójcikowski wygra The Voice of Poland 11? Kim jest uczestnik programu?

2020-09-27 11:19 kg
Maciej Wójcikowski
Autor: materiał prasowy

Jedenasta edycja programu The Voice of Poland trwa i po raz kolejny udowadnia, że w Polsce nie brakuje wokalnie uzdolnionych osób. Trenerzy w składzie: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron podczas Przesłuchań w ciemno wybierają najlepszych wokalistów, którzy powalczą o zwycięstwo w show. Wśród uczestników znalazł się Maciej Wójcikowski. Kim jest?

Maciej Wójcikowski wygra The Voice of Poland 11? Kim jest uczestnik programu? The Voice of Poland to program, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2011 roku. Od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą muzyczny rozwój uczestników programu. Na początku września 2020 roku wystartowała jedenasta edycja show, w której nie brakuje prawdziwych wokalnych perełek. Czy Maciej Wójcikowski powtórzy sukces Alicji Szemplińskiej i zgarnie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce?

Maciej Wójcikowski - kim jest?

Maciej Wójcikowski to uczestnik The Voice of Poland 11, dla którego muzyka to całe życie. Prowadzi chóry i zespoły wokalne w Państwowych Szkołach Muzycznych w Tomaszowie Mazowieckim oraz Brzezinach oraz jest instruktorem saksofonu i emisji głosu w Music School i w Społecznych Ognisku Muzycznym w Tomaszowie Mazowieckim. Jest również współzałożycielem, dyrygentem oraz barytonem w łódzkim Zespole Wokalnym Subito. Stale się dokształca oraz uczęszcza na kursy, na których szkoli się pod okiem wymagających oraz poważanych nauczycieli śpiewu. Teraz Maciej Wójcikowski postanowił wziąć udział w jedenastej edycji The Voice of Poland i powalczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Którego trenera wybrał?

Maciej Wójcikowski w The Voice of Poland 11

Podczas Przesłuchań w ciemno Maciej Wójcikowski wykonał utwór A Whiter Shade Of Pale. Wykonanie zachwyciło Urszulę Dudziak oraz Michała Szpaka, którzy walczyli o to, aby uczestnik trafił właśnie do ich drużyny. Ostatecznie Maciek zasilił ekipę Michała Szpaka. Czy pod czujnym okiem trenera, dojdzie on do finału show?

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze