gwiazdy

Maciej Musiał zaliczył wpadkę w „Tańcu z gwiazdami”. Rozpięty rozporek rzucił się widzom w oczy!

2024-04-03 9:20

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Maciej Musiał otrzymał po raz pierwszy maksymalne noty od wszystkich jurorów. Uwagę widzów, oprócz pięknego i emocjonalnego tańca, przykuło coś jeszcze. Aktor nie zapiął rozporka i przez cały czas trwania spektaklu można było zobaczyć, jakiego koloru ma bieliznę.

Maciej Musiał zaliczył wpadkę na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Widzowie, oprócz pięknego tańca, mogli też zobaczyć... rozpięty rozporek. Aktor pędzi jak burza, z odcinka na odcinek zdobywając więcej punktów. W ubiegłym tygodniu Maciek i jego partnerka taneczna Daria Syta mieli prawdziwe powody do radości - ich taniec współczesny do utworu z animacji "Herkules" spotkał się z doskonałym odbiorem i został nagrodzony aż czterema dziesiątkami. To pierwszy taki wynik na ich koncie! Czujni internauci zwrócili jednak uwagę na coś jeszcze. W komentarzach pod postem "TzG" z fragmentem występu Musiała i Syty można było przeczytać o... rozpiętym rozporku. Faktycznie, niczego nieświadomy Maciek zaprezentował publiczności i widzom przed telewizorami swoją czerwoną bieliznę. Ta, jak widać, rzeczywiście przyniosła mu szczęście.

Zdaniem Macieja Musiała TYLE trzeba zarabiać, aby godnie żyć. Rozsądna kwota?

Maciej Musiał o Tańcu z Gwiazdami i Kanye Westcie

Rozpięty rozporek Macieja Musiała

Taka wpadka to nie wpadka. Internauci odnotowali ją jednak w mediach społecznościowych. Zamieszczane przez nich komentarze miały oczywiście żartobliwy charakter. Fani aktora śmieją się, że zgodnie z przesądem postawił na czerwoną bieliznę "na szczęście" i udało się - w końcu zdobył maksymalną liczbę punktów. 

- ZAPNIJ ROZPOREK BO DZISIAJ NIE WTOREK

- Założenie czerwonych bokserek na szczęście się opłaciło

- Mała wpadka z rozpiętym rozporkiem i chyba czerwoną bielizną - czytamy.

Zwróciliście na to uwagę? Na górze strony znajdziecie zdjęcia z występu Macieja i Darii.