Taniec z gwiazdami - Dagmara Kaźmierska i Maciej Musiał

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Maciej Musiał przeprosił Dagmarę Kaźmierską. Poszło o przykry komentarz dotyczący "Tańca z gwiazdami"

2024-04-18 16:45

Maciej Musiał wywołał spore kontrowersje swoim komentarzem dotyczącym tego, kto przeszedł do kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami. Urażeni fani Dagmary Kaźmierskiej zareagowali niemal natychmiast. Po wielu niewybrednych słowach na jego temat, aktor zdecydował się przeprosić swoją koleżankę z show biznesu. Ta również skwitowała jego słowa.

Najnowsza edycja tanecznego show przynosi widzom wiele emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W ostatnim odcinku z programem pożegnał się duet, który przez wielu nazywany była faworytem. Mowa o Krzysztofie Szczepaniaku i Sarze Janickiej. Oznacza to, że w kolejnym odcinku powinniśmy zobaczyć rywalizację pięciu par: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Julia Kuczyńska (Maffashion) i Michał Danilczuk, Maciej Musiał i Daria Syta oraz Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.Niestety, kilka dni przed kolejnym etapem w sieci pojawiła się informacja o tym, że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z show. Zanim jednak to nastąpiło, w sieci pojawiło się sporo słów na temat tego, że gwiazda nie powinna awansować do kolejnych odcinków i zajść tak daleko. Negatywnych komentarzy nie szczędzili jurorzy, którzy uważają, że Dagmara Kaźmierska nie poczyniła żadnego progresu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zaskoczenia nie ukrywali również widzowie oraz uczestnicy. Maciej Musiał pokusił się nawet na mocny komentarz w tej sprawie.

"Taniec z gwiazdami". Po eliminacji Krzysztof Szczepaniak miał do powiedzenia o Dagmarze Kaźmierskiej tylko jedno

Taniec z gwiazdami - Dagmara Kaźmierska i Maciej Musiał

Jurorzy mówią wprost o tym, że Dagmara Kaźmierska ma ogromne trudności z opanowaniem nawet podstawowych kroków, ignorując wskazówki krytycznych jurorów. Mimo to, wciąż zdobywa poparcie widzów, którzy oddają na nią głosy i sprawiają, że awansuje do kolejnych etapów programu. Wiele osób przekonanych było o tym, że niedzielny odcinek show będzie ostatnim, w którym królowa życia weźmie udział. Ku zaskoczeniu wielu - tak się nie stało. Decyzja o tym, że w programie zostają Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zaskoczyła nie tylko jury, ale również Macieja Musiała.

????!!!!!!! Niesprawiedliwe fest - napisał aktor.

Jego komentarz rozwścieczył fanów Dagmary, którzy wprost pisali o tym, że jest niesamowicie niekoleżeński. Gdy aktor zorientował się, że wywołał aferę, postanowił wybrać numer swojej koleżanki z programu. Podczas rozmowy przyznał, że miał czas na refleksję i zdaje sobie sprawę z tego, że popełnił błąd unosząc się w sieci. Po tym, jak aktor wyraził skruchę i przeprosił królową życia, ta podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami.

Sama nawet nie widziałam tego komentarza, dopiero ludzie mi podesłali. Maciej zadzwonił do mnie po całej sytuacji. W naszej rozmowie przeprosił mnie za to. On jako uczestnik to najmocniej powinien wiedzieć, na jakich zasadach program funkcjonuje. Jakieś pewnie targały nim emocje, że tak napisał. On mi wytłumaczył, dlaczego tak się stało. Ja nie mam do niego żalu - przyznała w rozmowie z redaktorem VIVA.pl.

Co uważacie o zachowaniu aktora? No i najważniejsze pytanie - komu kibicujecie podczas tegorocznej edycji tanecznego show?