Maciej Musiał

i

Autor: AKPA

Maciej Musiał opublikował wzruszający post. Wiadomość, jaką otrzymał, chwyta za serce

2022-09-26 12:39

Śmierć Franciszka Pieczki wstrząsnęła całym światem kultury. Na osobiste wyznanie w związku z odejściem wybitnego aktora zdecydował się Maciej Musiał, który miał okazję stawiać pierwsze kroki na planie właśnie u jego boku. Wiadomość, jaką otrzymał od niego po zakończeniu współpracy, naprawdę chwyta za serce.

Maciej Musiał należy dziś do grona najlepszych polskich aktorów, którzy odnoszą sukcesy nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Mało kto jednak pamięta, że zanim poznaliśmy go jako Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl, Maciej grał już w takich serialowych hitach jak Ojciec Mateusz i Hotel pod żyrafą i nosorożcem. To właśnie na planie tej drugiej produkcji 13-letni wówczas aktor miał okazję poznać prawdziwego geniusza w swoim fachu, czyli Franciszka Pieczkę. Maciej Musiał wcielał się w rolę jego wnuczka. Gdy media obiegła informacja, że Franciszek Pieczka nie żyje, Maciej Musiał zdobył się na osobistą refleksję. Aktor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z aktorem i podzielił się treścią listu, jaką otrzymał od niego na koniec ich wspólnej przygody.

Nie żyje Franciszek Pieczka. Wspominamy najlepsze role słynnego aktora

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Maciej Musiał pożegnał Franciszka Pieczkę

Popularny aktor zamieścił w mediach społecznościowych wspomnienie Franciszka Pieczki. Maciej Musiał opublikował serię zdjęć ze swoim mistrzem, a także podzielił się osobistą refleksją dotyczącą ich relacji.

Wiele razy myślałem, żeby napisać do niego list, nawiązać kontakt po latach. Nie zdążyłem. Śpieszmy się - napisał.

Aktor zamieścił też zdjęcia napisanego odręcznie listu, jaki otrzymał od pana Franciszka na koniec ich współpracy.

Będziesz na pewno, bo już zaczynasz nim być, rzetelnym aktorem. Dzięki ci, mój kolego, za miłą współpracę przy serialu "Hotel pod…". Byłeś najsympatyczniejszą osobą na planie.

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?