Maciej Musiał o Julii Wieniawie

i

Autor: AKPA / ESKA.pl

GWIAZDY

Co Maciej Musiał sądzi o Julii Wieniawie w „Mam talent”? Padło konkretne wyznanie!

2024-03-05 12:10

Maciej Musiał i Julia Wieniawa mają za sobą udany weekend. Aktor zadebiutował na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a aktorka i wokalistka jako jurorka w "Mam talent". Nie jest tajemnicą, że artyści znają się od lat. Za kulisami "TzG" Maciej zdradził nam, co sądzi o koleżance po fachu.

Maciej Musiał i Julia Wieniawa znają się nie od dziś. Oboje grali w serialu "Rodzinka.pl", który okazał się dla nich trampoliną do kariery. Mimo że od zakończenia produkcji minęły już lata, aktorzy wciąż się przyjaźnią i wspierają. Jedną z osób, które jako pierwsze pogratulowały Maćkowi udziału w 14. edycji "Tańca z gwiazdami", była właśnie Julia Wieniawa. Z debiutem Musiała na parkiecie zbiegła się premiera nowego sezonu "Mam talent" z Julią jako jurorką. Za kulisami "TzG" zapytaliśmy Macieja, co sądzi o udziale swojej dobrej koleżanki we flagowym show konkurencyjnej stacji. Aktor nie miał okazji zobaczyć debiutu Wieniawy na ekranie, natomiast czytał komentarze i jest przekonany, że po raz kolejny dała z siebie wszystko.

Zobacz też: Maciej Musiał zaliczył wpadkę w "TzG"? "Wykopyrtnęliśmy się z choreografii"

Maciej Musiał o Tańcu z Gwiazdami i Kanye Westcie

Maciej Musiał o Julii Wieniawie

Debiut Julii Wieniawy w "Mam talent" został doskonale oceniony przez widzów. Co o udziale aktorki i piosenkarki w popularnym show sądzi natomiast jej kolega z branży? Maciej Musiał nie kryje swojego zachwytu nad wszechstronnością gwiazdy TV.

Jeszcze nie widziałem, ale słyszałem same dobre rzeczy. Julia bardzo mi imponuje swoją odwagą, to jest bardzo trudna rzecz, żeby jurorować w "Mam talent". Jestem jej fanem, fanem jej rock&rolla, takiego podejścia rockandrollowego do życia i mocno trzymam [za nią] kciuki - wyznał nam przed kamerami.

Całą rozmowę z aktorem znajdziecie powyżej.