Macaulay Culkin udziela wywiadu w króliczych uszach. O co mu chodzi?

2018-03-06 16:22
Macaulay Culkin udziela wywiadu w króliczych uszach. O co mu chodzi?
Autor: fot./screen/youtube.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Macaulay Culkin

Aktor, który zasłynął dzięki filmowi 'Kevin sam w domu', lubi zaskakiwać! Podczas niedawnego wywiadu, rozmawiał z prowadzącym mając na głowie... królicze uszy!

Macaulay Culkin udziela wywiadu w króliczych uszach! Bohater 'Kevina samego w domu" lubi zaskakiwać, o czym mogliśmy się przekonać już niejednokrotnie. Chociażby jakiś czas temu, aktor brał udział w zapaśniczym starciu. Wcześniej sporą popularność zdobył jego krótkometrażowy filmik w tylu Quentina Tarantino. A o co mu chodzi mu tym razem? Okazuje się, że królicze uszy od teraz będą jego znakiem rozpoznawczym.

Macaulay Culkin robi trick z Kevina na żywo - to naprawdę bolało!
Macaulay Culkin robi trick z Kevina na żywo - to naprawdę bolało!

Autor: brak danych

Ciekawe, czy ktokolwiek się tego spodziewał! Macaulay Culkin przeszedł drogę od Kevina do gwiazdy wrestlingu! Zrobił trick z Kevina na żywo! Zobaczcie to na Esk ...

Po co 'Kevinowi' królicze uszy?

Macaulay Culkin został ostatnio zaproszony do słynnego The Tonight Show Jimmy'ego Fallona. Prowadzący talk show zaprosił aktora, by zapytać go o ulubione teorie spiskowe związane z filmami o Kevinie, pogadać o życiu i dowiedzieć się, czym się aktualnie zajmuje. Culkin skorzystał z tej okazji, by zareklamować swoją działalność w sieci. Okazało się, że niedawno założył satyryczną stronę bunnyears.com. Tak samo nazywa się jego kanał na YouTube.

Jimmy Fallon okazał się dobrze przygotowany. Zza biurka wyciągną królicze uszy, które obaj założyli. Przez resztę wywiadu, Macaulay Culkin wyglądał więc jak królik! Zobaczcie całość poniżej.

Macaulay Culkin Twitter i Instagram ma dopiero od kilku dni! Gdzie go znaleźć?

Autor: brak danych

Pamiętacie film Kevin sam w domu? Odtwórca głównej roli gościł niedawno u Jimmy'ego Fallona. Opowiedział między innymi o swoim Instagramie i Twitterze. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Poniżej zobaczycie też zabawne wideo, w którym Macaulay zaprasza do odwiedzania jego strony i profili w mediach społecznościowych.

Camila Cabello: Havana zagrana na szkolnych intrumentach! Poczuj lato w środku zimy! VIDEO

Autor: brak danych

Havana zagrana na szkolnych instrumentach? Tak! Ta wersja największego hitu Camili Cabello pozwoli poczuć wam wakacyjny klimat w środku polskiej zimy.

 

Najnowsze