Macaulay Culkin Twitter i Instagram ma dopiero od kilku dni! Gdzie go znaleźć?

2018-03-06 13:35
Macaulay Culkin Twitter i Instagram ma dopiero od kilku dni! Gdzie go znaleźć?
Autor: Fot. YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Macaulay Culkin podczas wywiadu

Pamiętacie film Kevin sam w domu? Odtwórca głównej roli gościł niedawno u Jimmy'ego Fallona. Opowiedział między innymi o swoim Instagramie i Twitterze. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

To było jedno z najciekawszych spotkań w tym programie! Macaulay Culkin był gościem słynnego 'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'. Aktor, którego wszyscy pamiętają z roli Kevina w filmach z serii 'Kevin sam w domu' opowiedział trochę o swoim obecnym życiu. Rozmowa obfitowała w żarty, a Culkin okazał się obdarzony wyjątkowym poczuciem humoru. Wspomniał też o swoich kontach na portalach Instagram i Twitter.

Kevin sam w domu - za 3000 złotych zostaniesz bohaterem filmu!

Autor: brak danych

  Kevin sam w Nowym Jorku i Kevin sam w domu to świąteczne hity uwielbiane również w Polsce. Teraz możesz poczuć się jak główny bohater filmu. W te święta Hotel Plaza oferuje za niecałe 900 dolarów weekend z życia Kevina. Miejsce w magiczny sposób powr&

Macaulay Culkin - Instagram i Twitter. Gdzie ich szukać? 

Okazuje się, że zarówno konto na Twitterze jak i Instagramie aktor założył kilka dni temu! Culkin jest w tym względzie prawdziwym wyjątkiem wśród gwiazd. W związku z tym prowadzący program zaproponował wspólne zdjęcie. Selfie spodobało się fanom, których ciągle przybywa. O dużym poczuciu humoru świadczy też nazwa jaką aktor wybrał dla swojego Twittera. Możecie go szukać pod '@IncredibleCulk'. 

Macaulay Culkin - co jeszcze zdradził?

Aktor chętnie opowiadał o swoim nowym projekcie z króliczymi uszami, muzyce i tym jak często jest uśmiercany przez media! Całą zabawną rozmowę w języku angielskim możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze