Macademian Girl: wiek, wzrost, mieszkanie, rodzice i Instagram słynnej blogerki

2020-04-25 20:28
Macademian Girl: wiek, wzrost, mieszkanie, rodzice i Instagram słynnej blogerki
Autor: WBF Macademian Girl

Kim są rodzice Macademian Girl? Ile ma lat? Co znajdziemy na jej Instagramie? Na najważniejsze pytania dotyczące blogerki odpowiadamy na ESKA.pl.

Macademian Girl to obecnie jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej stylizacje mają wpływ na to, jak ubiera się wiele kobiet w naszym kraju. Od dłuższego czasu Macademian Girl pracuje też na swoją rozpoznawalność poza internetem. Brała udział w programie Agent - Gwiazdy, prowadzi poranny program w TVP2 Pytanie na śniadanie, a od niedawna możemy oglądać ją w show Dance Dance Dance. Blogerka zastąpiła Barbarę Kurdej-Szatan i wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadzą rozrywkowy program. Nic więc dziwnego, że Polacy szukają w sieci informacji o jej wieku, wzroście, mieszkaniu, rodzicach czy Instagramie. Postanowiliśmy zebrać dla was najważniejsze informacje o Macademian Girl.

Macademian Girl - wiek

Macademian Girl przyszła na świat w 1990 roku w Szczecinie. W 2020 kończy więc 30 lat.

Macademian Girl - jak się nazywa?

Macademian Girl to oczywiście pseudonim. Jakie imię nosi blogerka? Szafiarka naprawdę nazywa się Tamara Gonzalez Perea.

Macademian Girl - rodzice

Egzotyczne nazwisko oraz swoją urodę Macademian Girl odziedziczyła po ojcu, który pochodził z Panamy. Blogerka wychowywana była jednak tylko przez mamę. To właśnie ona namówiła ją do prowadzenia bloga modowego. Ich wspólne zdjęcie możemy zobaczyć na Instagramie.

Macademian Girl - pseudonim

Prowadzenie bloga wymagało stworzenia odpowiedniej nazwy. W jednym z wywiadów Tamara powiedziała, że chciała uniknąć słów takich jak "fashion" czy "style", bo wiele blogów miało je w nazwie. Wpadała więc na pomysł, by nazwa nawiązywała do orzechów makadamia, gdyż bardzo je lubi, a ich skorupka ma odcień jej skóry.

Macademian Girl - co studiowała?

Już na studiach Tamara zajmowała się kreowaniem stylu. Kierunkiem, który wybrała była architektura wnętrz. Ostatecznie jednaj to moda wygrała.

Macademian Girl - czy ma chłopaka?

Macademian Girl strzeże informacji na temat swojej prywatności. Nie wiadomo więc, czy obecnie ma chłopaka. Wiele wskazuje jednak na to, że Tamara wciąż jest singielką i dobrze się z tym czuje.

Macademian Girl - mieszkanie

Jak mieszka Macademian Girl? Jej lokum jest równie stylowe co ona sama. Choć nie jest zbyt duże, Tamara znalazła w nim przestrzeń dla swojej garderoby, mebli i dodatków. Mieszkanie blogerki odwiedziła kiedyś Omena Mensah. Poniżej wideo z tej wizyty.

Macademian Girl - wzrost

Macademian Girl to kobieta średniego wzrostu. Tamara mierzy sobie 160 cm.

Macademian Girl - blog

Blog Macademian Girl to jedna z najpopularniejszych w Polsce stron na temat mody i stylu życia. Znaleźć tam można nie tylko stylizacje modowe, ale też autorskie felietony Tamary.

Macademian Girl - Instagram

Macademian Girl jest bardzo aktywna na Instagramie. To właśnie tam można znaleźć jej najświeższe fotografie i czerpać z nich modowe inspiracje.

Macademian Girl - YouTube

Tamara prowadzi nie tylko bloga i Instagrama. Bardzo popularny jest kanał YouTube Macademian Girl. W swoich filmikach udziela praktycznych porad i recenzuje różne produkty.

Najnowsze