Mac Miller - nowa płyta rapera potwierdzona. Nagrał piosenki o Arianie Grande?

2020-01-09 18:52
Mac Miller
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Śmierć Maca Millera z pewnością była jednym z największych zaskoczeń 2018 roku. Popularny raper miał zaledwie 26 lat, gdy zmarł. Dla wszystkich fanów artysty, którzy mieli nadzieję na usłyszenie kolejnych kawałków w wykonaniu idola, mamy dobrą wiadomość. Oficjalnie wiadomo już, że niebawem do sprzedaży trafi pierwszy pośmiertny album Millera. Szczegóły na ESKA.pl.

Mac Miller - nowa płyta zapewne wzruszy każdego fana zmarłego w 2018 roku rapera. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Mac Miller był jednym z najlepiej zapowiadających się amerykańskich artystów. Jego single odnosiły wielkie sukcesy na listach przebojów, a talent i charyzma zwróciły uwagę samej Ariany Grande, która była związała się z muzykiem przez dwa lata. 7 września 2018 roku świat obiegła przykra informacja, że szykujący się do wyruszenia w trasę koncertową Mac Miller zmarł wskutek przedawkowania nielegalnych używek.

Na miesiąc przed śmiercią rapera, na rynku ukazał się jego piąty album studyjny - Swimming. Wiadomo było jednak, że po jego wypuszczeniu Mac Miller nie odpoczywał, a w dalszym ciągu komponował materiał na kolejne wydawnictwo. W studiu pomagał mu Jon Brion. Na początku 2020 roku, rodzina artysty oficjalnie ogłosiła za pośrednictwem jego konta na Instagramie, że pierwszy pośmiertny album Maca zatytułowany Circles i zawierający te kawałki, nad którymi pracował w ostatnim czasie, ukaże się w sprzedaży już 17 stycznia. - Wiemy, że Mac chciałby, aby świat usłyszał jego dzieło, a jedną z najtrudniejszych decyzji dotyczyła tego, jak przekazać tę informację światu. To jedyny post na którymkolwiek z jego kanałów - napisano w specjalnym oświadczeniu.

Mac Miller - Ariana Grande

Gdy tylko w sieci pojawiła się informacja o premierze Circles, fani Ariany Grande rozpoczęli spekulacje na temat tego, czy na krążku znajdą się utwory o jego byłej dziewczynie. Wszak, już teksty utworów zamieszczonych na Swimming nie pozostawiały żadnych złudzeń - nagrywanie muzyki było dla rapera czymś w rodzaju terapii po rozstaniu z piosenkarką. Póki co, niewiele wiadomo jednak na temat zawartości nowego krążka. Wszystko okaże się już 17 stycznia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze