Mac Miller nagrał album przed śmiercią? Słynny producent zdradza szczegóły

2019-02-22 10:19 M.C.
Mac Miller nagrał album przed śmiercią? Słynny producent zdradza szczegóły
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER Mac Miller

Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całym muzycznym światem. Mac Miller odszedł 7 września 2018 roku. Był uważany za jednego z najwybitniejszych raperów swojego pokolenia. Zostawił po sobie pięć longplayów, jeden minialbum i dziewięć mixtapeów. Okazuje się jednak, że jego dorobek nagraniowy może być większy! Słynny amerykański producent zdradził ostatnio kilka szczegółów na temat płyty, którą Mac Miller miał nagrać przed śmiercią.

Mac Miller nagrał album przed śmiercią. Tak twierdzi Thelonious Martin, jeden z najbardziej cenionych obecnie producentów muzycznych na świecie. Informacja rozbudza wśród fanów Mac Millera nadzieje na to, że w przyszłości będą mogli usłyszeć premierowy materiał rapera. Dyskografię autora hitów My Favorite Part i Dang! zamyka album Swimming z 2018 roku. Wiele wskazuje na to, że dorobek Mac Millera będzie poszerzony o kolejne wydawnictwo.

Przeczytaj też: Mac Miller - PRZYCZYNY ŚMIERCI rapera ujawnione!

Mac Millera nagrywał z Madlibem

O nagraniach, których Mac Miller dokonał przed śmiercią, dowiedzieliśmy się z wywiadu, jakiego niedawno udzielił Thelonious Martin. Producent zdradził, że Mac Miller zarejestrował sporo utworów wraz Madlibem, czyli legendą amerykańskiego hip-hopu. Ich współpraca miała zaowocować materiałem na cały album!

Thelonious Martin w rozmowie z serwisem DJ Booth opowiedział o wydarzeniu, które miało miejsce podczas jednego z jego koncertów. Madlib miał się pojawić na scenie podczas występu Martina i puścić kawałek, w którym rapował Mac Miller. Gdy zaskoczony Martin spytał, czy ma więcej takich utworów, Madlib odpowiedział:

O tak, mam cały album. Tytuł to Maclib.

W słowa tych gwiazd hip-hopu nie powinniśmy wątpić. Informacja z takiego źródła oznacza dla fanów jedno - nowej muzyki Mac Millera należy się spodziewać wkrótce! Tymczasem przypomnijmy sobie jego znakomity występ w ramach serii NPR Music Tiny Desk Concert.

Najnowsze