M jak Miłość: śmierć kolejnego bohatera serialu

i

Autor: fot. East News M jak Miłość: śmierć kolejnego bohatera serialu

M jak Miłość: śmierć kolejnego bohatera serialu

2017-07-10 15:35

Widzowie M jak Miłość już wkrótce będą musieli pożegnać się z kolejnym bohaterem serialu. Kogo mają zamiar uśmiercić twórcy?

Andrzej Młynarczyk odchodzi z M jak Miłość - aktor podjął już ostateczną decyzję odnośnie dalszej pracy przy kultowym serialu TVP 2. Rezygnacja aktora wymusiła na scenarzystach M jak Miłość uśmiercenie serialowego męża Barbary Kurdej-Szatan. Jak doskonale wiedzą fani jednego z najpopularniejszych polskich tasiemców, postać policjanta Tomka już od jakiegoś czasu przebywa w ciężkim stanie, na skutek ugodzenia nożem. Jak podaje Fakt, Tomek ma umrzeć we śnie.

Tomek z M jak Miłość umiera

Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi. Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć - podaje Fakt powołując się na osobę z produkcji serialu.Andrzej Młynarczyk chce się podobno skupić teraz na sobie i swoim rozwoju. Aktor podobno wyleciał już do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma spędzić kilka najbliższych tygodni.

Będziecie tęsknić za Tomkiem z M jak Miłość?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE