M jak Miłość - piosenka z odcinka 1307

2017-08-29 14:20

M jak Miłość odcinek 1307 już za nami! Emocje po seansie wciąż jeszcze nie opadły. Szczególne wrażenie na widzach zrobiła ostatnia scena i towarzysząca jej piosenka.

M jak Miłość odcinek 1307 zaskoczył widzów swoim zaskoczeniem! Okazało się bowiem, że nie tylko Tomek jest bliski śmierci. W niebezpieczeństwie znajduje się także jego rodzina! Po tej scenie mogliśmy usłyszeć fragment wzruszającej piosenki. To utwór pod tytułem Hypnotise nagrany przez popowego producenta Lee Richardsona przy współpracy z Jonem Murrillem, Tomem Fordem i Jamesem Cocozzą. Wokalu użyczyła Susanna Lopez. Hypnotize można znaleźć na składance zatytułowanej Electropop 4.

Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły >>

M jak Miłość 1308. Co się wydarzy?

M jak Miłość odcinek 1308 zostanie wyemitowany 29 sierpnia. Czego możemy się w nim spodziewać? Na pewno kontynuacji wątków z poprzednich epizodów. Wielu widzów liczy też na rozwiązanie losów Tomka i jego rodziny. Na koniec zaś usłyszymy zapewne kolejną wartą uwagi piosenkę.

Lifting - serial online o operacjach plastycznych na eskaGO.pl

Autor: brak danych

Takiego serialu online jeszcze w Polsce nie było! Sprawdź, co wiemy o nadchodzącej produkcji o nazwie LIFTING z Tamarą Arciuch, Moniką Buchowiec i Martą Król już teraz - na ESKA.pl.

 

Najnowsze