Łzy: Sara Chmiel, nowa wokalistka grupy, polską Jessie J? Oceń z Eska.pl [ZDJĘCIA]

2013-05-17 16:20

Sara Chmiel, czyli nowa wokalistka zespołu Łzy, wraz z premierą piosenki zatytułowanej Na Nic Nie Czekam została porównana przez portale plotkarskie do Jessie J. Ich zdaniem na swoich nowych zdjęciach Sara przypomina brytyjską gwiazdę. Czy piosenkarki rzeczywiście są do siebie podobne? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Nowa wokalistka Łzy Sara Chmiel w swojej najnowszej sesji zdjęciowej promującej nową płytę zespołu przypomina Jessie J? Tak twierdzą niektórzy internauci i serwisy plotkarskie. Eska.pl postanowiła przyjrzeć się tej sprawie i zbadać, na ile Sara i Jessie są do siebie podobne. Jeśli chodzi o look gwiazd to na nowych fotkach Sara Chmiel w długiej grzywce i ciemnych włosach rzeczywiście może kojarzyć się nam z brytyjską gwiazdą.

>>> Kim jest Sara Chmiel? Nowa wokalistka Łzy chce podbić serca słuchaczy w 2013 roku [AUDIO]

To właśnie taką fryzurę miała na początku swojej kariery Jessie J, która w 2013 roku obcięta jest już na tzw. chłopaka (piosenkarka ogoliła głowę w związku z akcją charytatywną Red Nose Day od Comic Relief). Porównując muzykę, to wokalistki tworzą w zupełnie innym stylu. Podczas, gdy liderka Łzy specjalizuje się w popowo-rockowych balladach, jurorka The Voice UK eksperymentuje z współczesnym popem.

Nową sesję zdjęciową Sary Chmiel z Łzy znajdziecie na Facebooku zespołu. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do galerii. Czy nowa wokalistka grupy znanej z takich hitów jak Agnieszka czy też Oczy Szeroko Zamknięte wygląda jak Jessie J? Czekamy na Wasze zdanie w Eskowym czacie i komentarzach.


Posłuchaj Na Nic Nie Czekam - Łzy!JB