Lykke Li - Love Me Like I'm Not Made Of Stone: autorka hitu I Follow Rivers wraca! Zobaczcie klip [VIDEO]

2014-03-05 14:22

Nowy teledysk Lykke Li do I'm Not Made Of Stone pojawił się na YouTube na początku marca 2014 roku i od razu przypomniał nam o mega hicie wokalistki - I Follow Rivers. Czy tym razem Lykke Li może liczyć na podobny sukces? Zobaczcie wideo Love Me Like I'm Not Made Of Stone i sprawdźcie szczegóły o nowej płycie artystki I Never Learn!

Teledysk Lykke Li do Love Me Like I'm Not Made Of Stone znalazł się wśród teledyskowych premier na wiosnę 2014 roku - klip zadebiutował na YouTube 4 marca. Czy autorka hitu I Follow Rivers wraca na rynek muzyczny z kolejną bombą na listy przebojów? Tym razem jest nieco mocniej balladowo, ale kawałek idealnie pasuje na pierwsze, jeszcze nieco mroźne wiosenne wieczory z kubkiem herbaty w dłoniach ;). 

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!


Klimat ten idealnie podkreśla teledysk do Love Me Like I'm Not Made Of Stone, w którym w jednym ujęciu możemy podziwiać Lykke Li spowitą mgłą i parą z własnych ust.

Love Me Like I'm Not Made Of Stone to pierwszy singiel Lykke Li z jej nowej płyty zatytułowanej I Never Learn. Krążek ma zadebiutować na sklepowych półkach 2 maja 2014 roku. Na albumie znajdziemy 9 zupełnie świeżych nagrań artystki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze