Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Premiera Wolę Być już wkrótce!

2016-05-06 18:36
Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Premiera Wolę Być już wkrótce!
Autor: Fot. Instagram Wolę Być ukaże się już 13 maja

Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Efekty kolejnej współpracy obu pań poznamy już wkrótce. Premierę klipu do utworu Wolę być zaplanowano na 13 maja.

Luxuria Astaroth w teledysku Cleo - efekty tej współpracy poznamy już wkrótce, ponieważ teledysk do piosenki Wolę Być ma ukazać się 13 maja. - Ta historia dotyczy mojej prababci Emilii. Przeniosę was w lata 30'ste w czasy parowozów i pięknie ubranych kobiet :) - zapewnia Cleo za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Luxuria Astaroth, która znalazła się w obsadzie klipu do Wolę być wcieli się w rolę tajemniczej i pięknej cyganki-wróżbitki. - To będzie piękny klip - zapewnia Astaroth za pośrednictwem Facebooka.

>> Czy na pewno znasz tekst My Słowianie? Sprawdź w 13 krokach czy jesteś lepszy niż inni!

Luxuria Astaroth w teledysku Cleo

Dziewczynę poznaliśmy dzięki Donatanowi, który zaangażował ją do udziału w takich teledyskach jak My Słowianie i Nie lubimy robić. Podsumowując - Luxuria wystąpiła aż w pięciu klipach do numerów z płyty zatytułowanej Równonoc. W teledysku Cleo do kawałka Wolę Być zagra także Ewa Kępys. Modelka już wcześniej wystąpiła w klipie do utworu Pełnia Donatana i Maryli Rodowicz. Utwór Wolę być jest kolejnym singlem po Zabiorę nas, który promować będzie nową płytę Cleo, która najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w 2016 roku.

 

KL

Najnowsze