Luna

i

Autor: AKPA Luna przygotowuje się do Eurowizji.

Gwiazdy

Luna zdradziła, jaki strój wybrała na Eurowizję 2024. Będzie patriotycznie!

2024-04-16 12:30

Luna już niedługo będzie reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Przygotowania do występu są intensywne i powoli wszystkie szczegóły są domykane. Piosenkarka wie już, w jakiej kreacji wystąpi w Szwecji. Na konferencji prasowej zdradziła, czego możemy się spodziewać. Ma być spektakularnie!

Luna przygotowuje się do występu na Eurowizji. To będzie jeden z najważniejszych momentów w jej karierze, dlatego też chce, aby wszystko było spektakularne. Wiadomo już, że nad prezentację sceniczną pracuje z polsko-brytyjską ekipą. Piosenkarka zdecydowała się na współpracę z reżyserem z Wielkiej Brytanii, który tworzył występy dla takich gwiazd jak Justin Timberlake czy Jonas Brothers. Dla Luny nie jest jednak ważny tylko wokal, wizualizacje i choreografia. Od zawsze dużą uwagę przykłada do mody. 15 kwietnia w TVP odbyła się konferencja prasowa, na której wokalistka zdradziła, jaką kreację przygotowała na majowy występ. Okazuje się, że postawiła na kolory flagi Polski!

Edyta Górniak jednak wystąpi na Eurowizji 2024? TVP szykuje niespodziankę

Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!

Luna o kreacji na Eurowizję

- To nie będzie kiecka, w której mam wyglądać seksowanie czy jakoś super. Ma to zrobić wrażenie i ma opowiadać historię - mówiła Luna w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym. Zdradziła, że będzie to strój biało-czerwony, a sam występ ma nawiązywać do polskiej pracowitości i odwagi.

Eurowizja 2024 - kiedy i gdzie?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Malmö w obiekcie sportowo-widowiskowym Malmö Arena. Półfinały zorganizowane zostaną 7 i 9 maja 2024. Zwycięzcę poznamy podczas wielkiego finału 11.05.2024. Wydarzenie trafi do Szwecji z powodu tegorocznej wygranej Loreen z piosenką "Tattoo".